Konya - Kütahya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 49 TL
Yolculuk süresi 4 sa 4 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 07:00
Son kalkış: 17:40
Mesafe 277km

Konya ile Kütahya arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Konya Kütahya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Konya ile Kütahya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Kütahya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Kütahya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan Kütahya konumuna 48,96 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 53,97 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Konya - Kütahya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
69,79 TL Tümünü gör 69,70 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya - Kütahya arası trenler


Konya Kütahya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Kütahya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Kütahya konumuna hareket eden trenler Konya YHT vaktinde hareket eder ve oraya Kütahya vaktinde ulaşır.

Trenle Konya konumundan Kütahya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Konya konumundan Kütahya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 0 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 2 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumundan Kütahya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kütahya konumuna hareket eden ilk tren saati 07:12 iken, sonuncusu saatler 17:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 3 hours and 53 minutes, ama en hızlı trenler sizi Kütahya konumuna 3 hours and 47 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.