Tren Konya - İzmit ₺314,42'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺314,42
₺318,66
₺315,35

Konya - İzmit arası tren yolculuğu

Konya'dan İzmit'ye tren ile yolculuk 390,18 km'dir ve 3 sa. 19 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 18:35'dedir. Konya'dan İzmit'ye tren ile en az ₺314,42 veya en fazla ₺318,66 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺314,42.

En düşük fiyat₺314,42
Yolculuk Süresi3 sa. 19 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺314,42
En yüksek fiyat₺318,66
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış18:35
Mesafe390,18 km
KalkışKonya
Varışİzmit
FirmaTCDD

Konya - Izmit Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Konya ile İzmit arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Konya İzmit istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Konya konumundan İzmit konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Konya konumundan İzmit konumuna ₺314,42 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmit konumuna biletler ortalama ₺315,53 kadar tutar.

Konya ile İzmit arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

İzmit konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan İzmit konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya İzmit arası hizmet veren tren hattı 3 sa. 19 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:00, sonuncusu ise saatler 18:35 gösterdiğinde hareket eder. İzmit konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 sa. 19 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 3 sa. 15 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:00, sonuncusu ise saatler 18:35 gösterdiğinde Konya konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Konya - İzmit hattında hizmet vermektedir?

İzmit konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan İzmit konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle İzmit konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Konya konumundan İzmit konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan İzmit konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Izmit arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - İzmit arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - İzmit arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - İzmit arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - İzmit seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Izmit şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺314,79 ile ₺347,19 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 9%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Konya'dan İzmit'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - İzmit tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺205,08 veya ortalama olarak ₺304,30 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺374,62 kadar olabilir.

İzmit konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İzmit konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - İzmit seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - İzmit arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - İzmit CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.31kg
Otobüs
29.26kg
Uçak
78.04kg
araba
62.43kg
Konya ile İzmit arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle İzmit şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 27.31kg'dır.
Konya ile İzmit şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve İzmit arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı50.73kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.95kg ve araba yolculuğuna karşı 35.12kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden İzmit şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden İzmit şehrine giden bir tren bileti, ₺315,53'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺314,42 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile İzmit arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile İzmit arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺314,42'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve İzmit arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle İzmit şehri arası mesafe 390,18 km'dir.
Konya ve İzmit arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile İzmit yolculuk ortalama olarak 3 sa. 19 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 15 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden İzmit şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile İzmit arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Konya konumundan İzmit istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden İzmit şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan İzmit istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden İzmit şehrine en son tren 18:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden İzmit şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺314,42 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden İzmit şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden İzmit şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve İzmit arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 15 dk.'dır.
Konya şehrinden İzmit şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile İzmit arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile İzmit arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden İzmit şehrine olan tren yolculuğu 27.31kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

İzmit iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar