• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

Konya - Gebze arası tren bulun

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Gebze şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Konya ile Gebze arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Gebze mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Gebze istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan Gebze konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Konya konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 103,51 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 103,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Konya ile Gebze arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Konya ile Gebze arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Konya ile Gebze ile tren

En iyi fiyat 103,50 TL
Yolculuk süresi 4 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 20:30
Son kalkış 20:30
Mesafe 420 km

train ile Seyahat Detayları

Rotalar
2
Firma
1
En düşük
103,50 TL
En yüksek
146,80 TL
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 4 sa 3 dk
Konya YHT - Gebze
20:30 - 00:33
103,50 TL

Gebze konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Gebze konumuna ortalama yolculuk süresi 4 sa 2 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 sa 59 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 20:30 kalkarken, sonuncusu saatler 20:30 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Konya - Gebze hattında hizmet vermektedir?

Gebze konumuna hareket edecek trenlerin Konya YHT vaktinde ayrılmaları ve Gebze vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Konya Gebze arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle Konya konumundan Gebze konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Gebze konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir.

Konya konumundan Gebze konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.