Tren Konya - Gebze ₺331,18'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺331,55
Daha
₺331,91

Konya - Gebze arası tren yolculuğu

Konya'dan Gebze'ye tren ile yolculuk 420,91 km'dir ve 3 sa. 52 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 18:35'dedir. Konya'dan Gebze'ye tren ile en az ₺331,18 veya en fazla ₺331,91 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺331,18.

En düşük fiyat₺331,18
Yolculuk Süresi3 sa. 52 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺331,18
En yüksek fiyat₺331,91
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış18:35
Mesafe420,91 km
KalkışKonya
VarışGebze
FirmaTCDD

Konya - Gebze Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Konya ile Gebze arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Gebze mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Gebze istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan Gebze konumuna ₺331,18 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺331,36 kadardır.

Hangi şirketler sizi Konya noktasından Gebze istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Konya ile Gebze arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Gebze konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Gebze konumuna hareket eden ilk tren saat 06:00 sonuncusu ise 18:35 kalkar. Konya konumundan Gebze konumuna gitmek için gereken süre 3 sa. 52 dk.. Gebze konumuna ortalama yolculuk süresi 3 sa. 52 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 sa. 48 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 06:00 kalkarken, sonuncusu saatler 18:35 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Konya ve Gebze konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Gebze konumuna hareket edecek trenlerin Konya Airport, KYA,Konya Tren Garı vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Konya konumundan Gebze konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Gebze konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Gebze konumundan Konya konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Konya konumundan Gebze konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Gebze arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Gebze arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Gebze arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Gebze arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Gebze seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Gebze şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺331,18 ile ₺380,33 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 13%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Konya'dan Gebze'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Gebze tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺215,57 veya ortalama olarak ₺317,11 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺392,85 kadar olabilir.

Gebze konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Gebze konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Gebze seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Gebze arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Gebze CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
29.46kg
Otobüs
31.57kg
Uçak
84.18kg
araba
67.35kg
Konya ile Gebze arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Gebze şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 29.46kg'dır.
Konya ile Gebze şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Gebze arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı54.72kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.11kg ve araba yolculuğuna karşı 37.89kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Gebze şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Gebze şehrine giden bir tren bileti, ₺331,36'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺331,18 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Gebze arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Gebze arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺331,18'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Gebze arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Gebze şehri arası mesafe 420,91 km'dir.
Konya ve Gebze arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Gebze yolculuk ortalama olarak 3 sa. 52 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 48 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Gebze şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Gebze arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Gebze istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Gebze şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Gebze istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Gebze şehrine en son tren 18:35 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Gebze şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺331,18 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Gebze şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Gebze şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Gebze arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 48 dk.'dır.
Konya şehrinden Gebze şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Gebze arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Gebze arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Gebze şehrine olan tren yolculuğu 29.46kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Gebze iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar