Konya - Gebze arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 104 TL
Yolculuk süresi 3 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 9
İlk kalkış: 06:55
Son kalkış: 18:25
Mesafe 420km

Konya ile Gebze arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi demiryolu şirketleri Konya ile Gebze arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Gebze konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Konya konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 258,75 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 103,50 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Konya - Gebze her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
104 TL104 TL104 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya - Gebze arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Konya Gebze arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Konya ve Gebze konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Gebze konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Gebze vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Gebze konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Gebze konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Konya konumundan Gebze konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Gebze konumuna trenle ulaşmak ortalama 3 hours and 59 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 4 hours and 1 minute yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:11, sonuncusu ise saatler 17:11 gösterdiğinde Konya konumundan hareket eder.