Adapazarı - Gebze arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 14,50TL
Yolculuk süresi 1 sa 17 dk
Günlük bağlantılar 48
İlk kalkış: 05:55
Son kalkış: 18:23
Mesafe 73km

Adapazarı ile Gebze arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Gebze mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adapazarı konumundan Gebze istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Adapazarı ile Gebze arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Adapazarı ile Gebze arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Adapazarı konumundan Gebze konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Adapazarı konumundan Gebze konumuna ortalama tren fiyatları 25,23 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Adapazarı konumundan Gebze konumuna fiyatlar yaklaşık 14,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Adapazarı - Gebze her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
17,40 TL17,40 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Adapazarı - Gebze arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Gebze konumuna tren seferleri bulunur?

Gebze konumuna, Mithatpaşa or Adapazarı vaktinde hareket edip hedefine Gebze vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle Adapazarı konumundan Gebze konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Adapazarı konumundan Gebze konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Adapazarı konumundan Gebze konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Gebze konumuna hareket eden ilk tren saat 06:11, son tren ise saatler 18:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 hour and 14 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 hour and 14 minutes gibi bir sürede Gebze konumuna ulaşabilirsiniz.