Gebze - Eskişehir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Eskişehir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 49,30TL
Yolculuk süresi 2 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 24
İlk kalkış: 00:01
Son kalkış: 19:50
Mesafe 149km

Gebze ile Eskişehir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Gebze Eskişehir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Gebze ile Eskişehir arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Gebze konumundan Eskişehir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Gebze konumundan Eskişehir konumuna 49,30 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 123,25 TL kadardır.

Bilet fiyatı : Gebze - Eskişehir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
56 TL56 TL56 TL56 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Gebze - Eskişehir hattında hizmet vermektedir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler, Gebze konumundan Gebze vaktinde hareket eder ve hedeflerine Eskişehir vaktinde ulaşırlar.

Trenle Gebze konumundan Eskişehir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Gebze konumundan Eskişehir konumuna her gün 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Trenle Eskişehir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Eskişehir konumuna hareket eden ilk tren saati 00:11 iken, sonuncusu saatler 19:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 hours and 17 minutes, ama en hızlı trenler sizi Eskişehir konumuna 2 hours and 13 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.