Konya - Afyon arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Afyon şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,98TL
Yolculuk süresi 4 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış: 19:15
Son kalkış: 19:15
Mesafe 196km

Konya ile Afyon arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Afyon mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Konya konumundan Afyon istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Konya ile Afyon arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Afyon konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Afyon konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 35,98 TL iken, Konya konumundan Afyon konumuna sadece 20,98 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Konya - Afyon arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Konya ve Afyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Afyon konumuna hareket edecek trenlerin Konya vaktinde ayrılmaları ve Afyon A.Çetinkaya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Konya konumundan Afyon konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Afyon konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Afyon konumuna ortalama yolculuk süresi 4 hours and 13 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 4 hours and 13 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Konya konumundan hareket eden ilk tren saat 19:11 kalkarken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.