Tren Konya - Adana ₺84,13'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Konya - Adana arası tren yolculuğu

Konya'dan Adana'ye tren ile yolculuk 269,39 km'dir ve 6 sa. 38 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 15:00'de ve sonuncusu 15:00'dedir. Konya'dan Adana'ye tren ile en az ₺84,13 veya en fazla ₺127,94 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺84,13.

En düşük fiyat₺84,13
Yolculuk Süresi6 sa. 38 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺84,13
En yüksek fiyat₺127,94
İlk Kalkış15:00
Son Kalkış15:00
Mesafe269,39 km
KalkışKonya
VarışAdana
FirmaTCDD

Konya - Adana Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Konya ile Adana arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Konya Adana istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Konya konumundan Adana konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Konya konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları ₺119,66. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Konya konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık ₺84,13 civarındadır.

Hangi şirketler sizi Konya noktasından Adana istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Konya konumundan Adana konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna ulaşmak 6 sa. 38 dk. kadar zaman alır. Konya konumundan hareket eden ilk tren 15:00 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 15:00 gösterdiğinde ayrılır. Adana konumuna hareket eden ilk tren saat 15:00, son tren ise saatler 15:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 sa. 38 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 6 sa. 38 dk. gibi bir sürede Adana konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Konya ve Adana konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Adana konumuna, Konya Tren Garı,Konya Airport, KYA vaktinde hareket edip hedefine Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Konya konumundan Adana konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Adana konumundan Konya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Konya konumundan Adana konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Konya konumundan Adana konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Konya ile Adana arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Konya - Adana arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Konya - Adana arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Konya - Adana arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Konya - Adana seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Konya şehrinden Adana şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺84,50 ile ₺129,05 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 35%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Konya'dan Adana'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Konya - Adana tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺68,85 veya ortalama olarak ₺93,38 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺125,00 kadar olabilir.

Adana konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Adana konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Konya - Adana seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Konya - Adana arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Konya - Adana CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.86kg
Otobüs
20.2kg
Uçak
53.88kg
araba
43.1kg
Konya ile Adana arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Konya şehriyle Adana şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.86kg'dır.
Konya ile Adana şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Konya ve Adana arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı35.02kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.34kg ve araba yolculuğuna karşı 24.24kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Konya şehrinden Adana şehrine tren bileti ne kadardır?
Konya şehrinden Adana şehrine giden bir tren bileti, ₺119,66'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺84,13 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Konya ile Adana arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Konya ile Adana arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺84,13'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Konya ve Adana arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Konya şehriyle Adana şehri arası mesafe 269,39 km'dir.
Konya ve Adana arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Konya ile Adana yolculuk ortalama olarak 6 sa. 38 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 38 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Konya şehrinden Adana şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Konya ile Adana arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Konya konumundan Adana istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Adana şehrine en erken tren 15:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya konumundan Adana istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Konya şehrinden Adana şehrine en son tren 15:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Konya şehrinden Adana şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺84,13 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Konya şehrinden Adana şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Konya şehrinden Adana şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Konya ile Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Konya ve Adana arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 38 dk.'dır.
Konya şehrinden Adana şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Konya ile Adana arasında doğrudan bir tren vardır.
Konya ile Adana arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Konya şehrinden Adana şehrine olan tren yolculuğu 18.86kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Konya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Konya'dan hafta sonu kaçamakları

Konya'dan diğer hedefler

Adana iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar