Konya - Adana arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 21 TL
Yolculuk süresi 5 sa 51 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 16:30
Son kalkış: 16:30
Mesafe 269km

Virail üzerinden Konya ile Adana arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Konya ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Adana konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Konya konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Konya konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 61,36 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Konya - Adana her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
263 TL263 TL Tümünü gör 263 TL263 TL263 TL263 TL
60 TL62 TL Tümünü gör 62 TL62 TL61 TL82 TL

Konya - Adana arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Konya - Adana hattında hizmet vermektedir?

Adana konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya or Konya YHT vaktinde hareket eder ve hedeflerine Adana or Şakirpaşa vaktinde ulaşırlar.

Konya konumundan Adana konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Adana konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 8 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 8 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Adana konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 hours and 42 minutes gibi bir sürede Adana konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 hours and 44 minutes kadar sürer. Adana konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 16:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 16:11 gösterdiğinde terkeder.