Konya - Adana arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,07 TL
Yolculuk süresi 5 sa 50 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 17:00
Son kalkış 17:00
Mesafe 269 km

Konya ile Adana arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Konya Adana istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Konya konumundan Adana konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Konya konumundan Adana konumuna ortalama tren fiyatları 36,08 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Konya konumundan Adana konumuna fiyatlar yaklaşık 36,07 TL civarındadır.

Hangi şirketler Konya ile Adana arasında tren seferleri düzenliyor?

Adana konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

72,89 TL 73,35 TL 65,97 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 63,14 TL
295,03 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Konya - Adana arası trenler

Trenle Adana konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 5 sa 49 dk gibi bir sürede Adana konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 5 sa 50 dk kadar sürer. Adana konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 17:00 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Konya konumunu saatler 17:00 gösterdiğinde terkeder.

Konya ve Adana konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Adana konumuna hareket eden trenler, Konya konumundan Konya YHT and Konya vaktinde hareket eder ve hedeflerine Adana and Şakirpaşa vaktinde ulaşırlar.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Konya konumundan Adana konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Adana konumuna 4 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 4 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Adana konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Konya konumundan Adana konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 4 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.