Battalgazi - Adana arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Adana şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 25,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 47 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 09:44
Son kalkış: 17:23
Mesafe 318km

Battalgazi ile Adana arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Battalgazi ile Adana arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Battalgazi ile Adana arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Battalgazi konumundan Adana konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 28,70 TL iken, Battalgazi konumundan Adana konumuna sadece 25,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Battalgazi - Adana arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Battalgazi ile Adana arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Adana konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Battalgazi konumundan Battalgazi vaktinde ayrılır ve buraya Adana vaktinde varırlar.

Battalgazi konumundan Adana konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Battalgazi konumundan Adana konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Battalgazi konumundan Adana konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Adana konumuna hareket eden ilk tren saati 09:11 iken, sonuncusu saatler 17:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 13 hours and 5 minutes, ama en hızlı trenler sizi Adana konumuna 8 hours and 39 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.