Konya - Manisa arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 70,90 TL
Yolculuk süresi 10 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 22:00
Son kalkış 22:00
Mesafe 449 km

Konya ile Manisa arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Manisa konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Konya konumundan Manisa konumuna 70,90 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 70,89 TL kadardır.

Konya ile Manisa arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle Manisa konumundan Konya konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ortaklarımız arasında, Konya ile Manisa arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Bilet fiyatı : - her gün

128,20 TL 127,38 TL 125,01 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 129,75 TL

Konya - Manisa arası trenler

Manisa konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Konya Manisa arası hizmet veren tren hattı 10 sa 45 dk kadar sürer. İlk tren saat 22:00, sonuncusu ise saatler 22:00 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Manisa konumuna tren seferleri bulunur?

Manisa konumuna, Konya vaktinde hareket edip hedefine Manisa vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Konya konumundan Manisa konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Manisa konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Manisa konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Konya konumundan Manisa konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.