Konya - Manisa arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 41 TL
Yolculuk süresi 10 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 19:15
Son kalkış: 19:15
Mesafe 449km

Konya ile Manisa arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Konya ile Manisa arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Konya ile Manisa arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Konya konumundan Manisa konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 120,70 TL iken, Konya konumundan Manisa konumuna sadece 41,46 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Konya - Manisa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör Tümünü gör 122,73 TL Tümünü gör 122,55 TL Tümünü gör Tümünü gör

Konya - Manisa arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Manisa konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Manisa konumuna hareket edecek trenlerin Konya vaktinde ayrılmaları ve Manisa vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Konya konumundan Manisa konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Konya konumundan Manisa konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 4 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Konya konumundan Manisa konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Manisa konumuna hareket eden ilk tren saati 19:11 iken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 10 hours and 28 minutes, ama en hızlı trenler sizi Manisa konumuna 10 hours and 28 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.