Tren İzmir - Manisa ₺11,78'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Manisa arası tren yolculuğu

İzmir'dan Manisa'ye tren ile yolculuk 33,49 km'dir ve 1 sa. 30 dk. sürer. Her gün 3 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:55'dedir. İzmir'dan Manisa'ye tren ile en az ₺11,78 veya en fazla ₺31,66 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺11,78.

En düşük fiyat₺11,78
Yolculuk Süresi1 sa. 30 dk.
Günlük Bağlantı3
En düşük fiyat₺11,78
En yüksek fiyat₺31,66
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış19:55
Mesafe33,49 km
Kalkışİzmir
VarışManisa
FirmaTCDD

Izmir - Magnesia ad Sipylum Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

İzmir ile Manisa arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Manisa mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İzmir konumundan Manisa istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Manisa konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Manisa konumuna ₺11,78 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺24,48 kadardır.

Hangi şirketler İzmir ile Manisa arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Manisa konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Manisa arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 30 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:40, sonuncusu ise saatler 19:55 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 1 sa. 24 dk. gibi bir sürede Manisa konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 1 sa. 30 dk. kadar sürer. Manisa konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 19:55 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Manisa konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Manisa konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Manisa konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Manisa konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 3 günlük aktarmaları mevcut. 3 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, İzmir konumundan Manisa konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Manisa konumuna ulaşmak için günlük 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 3 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Magnesia ad Sipylum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Manisa arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Manisa arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Manisa arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Manisa seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Magnesia ad Sipylum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Manisa'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Manisa tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,74 veya ortalama olarak ₺16,04 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺23,93 kadar olabilir.

Manisa konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Manisa konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Manisa seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Manisa arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Manisa CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.34kg
Otobüs
2.51kg
Uçak
6.7kg
araba
5.36kg
İzmir ile Manisa arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Manisa şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2.34kg'dır.
İzmir ile Manisa şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Manisa arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı4.36kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.17kg ve araba yolculuğuna karşı 3.02kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Manisa şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Manisa şehrine giden bir tren bileti, ₺24,48'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺11,78 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Manisa arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Manisa arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺11,78'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Manisa arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Manisa şehri arası mesafe 33,49 km'dir.
İzmir ve Manisa arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Manisa yolculuk ortalama olarak 1 sa. 30 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 24 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Manisa şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Manisa arası günde ortalama 3 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Manisa istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Manisa şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Manisa istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Manisa şehrine en son tren 19:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Manisa şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺11,78 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Manisa şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Manisa şehrine gitmek için ortalama 3 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Manisa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Manisa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 24 dk.'dır.
İzmir şehrinden Manisa şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Manisa arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Manisa arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Manisa şehrine olan tren yolculuğu 2.34kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Manisa iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar