İzmir - Manisa arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6 TL
Yolculuk süresi 1 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 66
İlk kalkış: 07:40
Son kalkış: 21:15
Mesafe 33km

İzmir ile Manisa arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

İzmir ile Manisa arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Manisa arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

İzmir konumundan Manisa konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Manisa konumuna 6,41 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Manisa konumuna biletler ortalama 31,94 TL kadar tutar.

,

İzmir - Manisa arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir ve Manisa konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Manisa konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve hedeflerine Manisa vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Manisa konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Manisa konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 66 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 66 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Manisa konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Manisa konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour and 23 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour and 20 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. İzmir konumundan hareket eden ilk tren saat 07:11 kalkarken, sonuncusu saatler 21:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.