Tren İzmir - Selçuk ₺7,73'den başlayan fiyatlar

16/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

İzmir - Selçuk arası tren yolculuğu

İzmir'dan Selçuk'ye tren ile yolculuk 55,16 km'dir ve 1 sa. 25 dk. sürer. Her gün 6 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:10'de ve sonuncusu 23:05'dedir. İzmir'dan Selçuk'ye tren ile en az ₺7,73 veya en fazla ₺24,48 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺7,73.

En düşük fiyat₺7,73
Yolculuk Süresi1 sa. 25 dk.
Günlük Bağlantı6
En düşük fiyat₺7,73
En yüksek fiyat₺24,48
İlk Kalkış07:10
Son Kalkış23:05
Mesafe55,16 km
Kalkışİzmir
VarışSelçuk
FirmaTCDD

Izmir - Selcuk Tren saatleri

Ayrılış tarihi
16 Haz 2024 Pazar

İzmir ile Selçuk arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Selçuk arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Selçuk konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Selçuk konumuna ₺7,73 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺18,59 kadardır.

İzmir ile Selçuk arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Selçuk arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

İzmir konumundan Selçuk konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Selçuk konumuna ulaşmak 1 sa. 25 dk. kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 07:10 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 23:05 gösterdiğinde ayrılır. Selçuk konumuna hareket eden ilk tren saat 07:10, son tren ise saatler 23:05 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 1 sa. 25 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 1 sa. 21 dk. gibi bir sürede Selçuk konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar İzmir ve Selçuk konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Selçuk konumuna hareket eden trenler Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Selçuk konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Selçuk konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 6 günlük aktarmaları mevcut. 6 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Selçuk konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Selçuk konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 6 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 6 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Selcuk arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Selçuk arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Selçuk arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Selçuk arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Selçuk seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Selcuk şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Selçuk'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Selçuk tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺0,00 veya ortalama olarak ₺14,70 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺21,72 kadar olabilir.

Selçuk konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Selçuk konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Selçuk seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Selçuk arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Selçuk CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
3.86kg
Otobüs
4.14kg
Uçak
11.03kg
araba
8.83kg
İzmir ile Selçuk arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Selçuk şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 3.86kg'dır.
İzmir ile Selçuk şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Selçuk arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı7.17kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.28kg ve araba yolculuğuna karşı 4.97kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Selçuk şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Selçuk şehrine giden bir tren bileti, ₺18,59'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺7,73 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Selçuk arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Selçuk arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺7,73'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Selçuk arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Selçuk şehri arası mesafe 55,16 km'dir.
İzmir ve Selçuk arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Selçuk yolculuk ortalama olarak 1 sa. 25 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 21 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Selçuk şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Selçuk arası günde ortalama 6 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Selçuk istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Selçuk şehrine en erken tren 07:10 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Selçuk istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Selçuk şehrine en son tren 23:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Selçuk şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺7,73 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Selçuk şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Selçuk şehrine gitmek için ortalama 6 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Selçuk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Selçuk arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 21 dk.'dır.
İzmir şehrinden Selçuk şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Selçuk arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Selçuk arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Selçuk şehrine olan tren yolculuğu 3.86kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Selçuk iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar