İzmir - Eskişehir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 66,64 TL
Yolculuk süresi 10 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 21:00
Son kalkış 21:00
Mesafe 329 km

Virail size, İzmir ile Eskişehir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Eskişehir konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Eskişehir konumuna 66,64 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Eskişehir konumuna biletler ortalama 66,60 TL kadar tutar.

Hangi demiryolu şirketleri İzmir ile Eskişehir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Trenle, İzmir konumundan Eskişehir konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, arasında, İzmir ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 1.619,74 TL Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Eskişehir arası trenler

İzmir konumundan Eskişehir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Eskişehir arası hizmet veren tren hattı 10 sa 22 dk kadar sürer. İlk tren saat 21:00, sonuncusu ise saatler 21:00 gösterdiğinde hareket eder.

İzmir ve Eskişehir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Eskişehir konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Eskişehir vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

İzmir konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Eskişehir konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Eskişehir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.