İzmir - Eskişehir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 39 TL
Yolculuk süresi 10 sa 22 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 18:05
Son kalkış: 18:05
Mesafe 329km

İzmir ile Eskişehir arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Eskişehir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Eskişehir istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Eskişehir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Eskişehir konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Eskişehir konumuna 38,97 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Eskişehir konumuna biletler ortalama 66,47 TL kadar tutar.

,

Bilet fiyatı : İzmir - Eskişehir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
1.167,57 TL Tümünü gör 1.001,78 TL2.095,92 TL1.156,59 TL Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Eskişehir arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

İzmir ve Eskişehir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Eskişehir konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Eskişehir vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Eskişehir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Eskişehir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Eskişehir konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 11 hours and 22 minutes gibi bir sürede Eskişehir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 11 hours and 22 minutes kadar sürer. Eskişehir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 18:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 18:11 gösterdiğinde terkeder.