• Tek Yön
  • Gidiş - Dönüş

Konaklama seçenekleri Booking.com

İzmir - Turgutlu arası tren bulun En ucuz fiyat 13,49 TL

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

İle Tren

Bugün

İle Tren

Yarın

İle Tren

2 Gün

Rentalcars.com

Turgutlu şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

İzmir ile Turgutlu arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Turgutlu konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Turgutlu konumuna ortalama tren fiyatları 15,67 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 13,49 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Turgutlu arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, İzmir ile Turgutlu arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İzmir ile Turgutlu ile tren

En iyi fiyat 13,49 TL
Yolculuk süresi 1 sa 58 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 22:55
Son kalkış 22:55
Mesafe 50 km

Tren ile Seyahat Detayları

Rotalar
1
Firma
1
En düşük
13,49 TL
En yüksek
16 TL

İzmir - Turgutlu

Aylık
En Ucuz

Ayın en iyi fiyatları

için en ucuz biletler

İle Tren

16,00 TL

Tarih
Cumartesi, Ekim 9th 2021
tcdd-logo
İzmir (Basmane) - Turgutlu
19:55 - 21:53
tcdd
1 sa 58 dk
CO2: 1.79kg
En Ucuz
Tcdd-logo
Tcdd
Süre: 1 sa 58 dk
İzmir (Basmane) - Turgutlu
22:55 - 00:53
16 TL

İzmir konumundan Turgutlu konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Turgutlu konumuna ulaşmak 1 sa 58 dk kadar zaman alır. İzmir konumundan hareket eden ilk tren 22:55 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 22:55 gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlardan Turgutlu konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Turgutlu konumuna, İzmir (Basmane) vaktinde hareket edip hedefine Turgutlu vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

İzmir Turgutlu arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

İzmir konumundan Turgutlu konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Turgutlu konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Turgutlu konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Turgutlu konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Kapat

Teşekkür ederiz! Sunduğumuz fırsatlar için tüm başvurularımız doldu. Lütfen yeni kayıtlar için birkaç gün içinde tekrar deneyiniz.