Tren İzmir - Akhisar ₺18,78'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün Daha
Yarın Daha
2 gün Daha
3 gün Daha

İzmir - Akhisar arası tren yolculuğu

İzmir'dan Akhisar'ye tren ile yolculuk 83,01 km'dir ve 2 sa. 17 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Akhisar'ye tren ile en az ₺18,78 veya en fazla ₺37,74 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺18,78.

En düşük fiyat₺18,78
Yolculuk Süresi2 sa. 17 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺18,78
En yüksek fiyat₺37,74
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış19:05
Mesafe83,01 km
Kalkışİzmir
VarışAkhisar
FirmaTCDD

Izmir - Akhisar Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

İzmir ile Akhisar arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Akhisar arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Akhisar konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺34,79 iken, İzmir konumundan Akhisar konumuna sadece ₺18,78 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Akhisar istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Akhisar konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Akhisar konumuna hareket eden ilk tren saat 06:40 sonuncusu ise 19:05 kalkar. İzmir konumundan Akhisar konumuna gitmek için gereken süre 2 sa. 17 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 2 sa. 13 dk. gibi bir sürede Akhisar konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 2 sa. 17 dk. kadar sürer. Akhisar konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 19:05 gösterdiğinde terkeder.

İzmir ve Akhisar konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Akhisar konumuna, Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İzmir konumundan Akhisar konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Akhisar konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Akhisar konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Akhisar konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Akhisar konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Akhisar arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Akhisar arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Akhisar arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Akhisar arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Akhisar seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Akhisar şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Akhisar'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Akhisar tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺2,95 veya ortalama olarak ₺21,71 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺32,03 kadar olabilir.

Akhisar konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Akhisar konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Akhisar seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Akhisar arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Akhisar CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.81kg
Otobüs
6.23kg
Uçak
16.6kg
araba
13.28kg
İzmir ile Akhisar arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Akhisar şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 5.81kg'dır.
İzmir ile Akhisar şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Akhisar arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı10.79kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.42kg ve araba yolculuğuna karşı 7.47kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Akhisar şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Akhisar şehrine giden bir tren bileti, ₺34,79'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺18,78 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Akhisar arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Akhisar arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺18,78'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Akhisar arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Akhisar şehri arası mesafe 83,01 km'dir.
İzmir ve Akhisar arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Akhisar yolculuk ortalama olarak 2 sa. 17 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 13 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Akhisar şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Akhisar arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Akhisar istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Akhisar şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Akhisar istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Akhisar şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Akhisar şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺18,78 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Akhisar şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Akhisar şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Akhisar arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Akhisar arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 13 dk.'dır.
İzmir şehrinden Akhisar şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Akhisar arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Akhisar arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Akhisar şehrine olan tren yolculuğu 5.81kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Akhisar iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar