İzmir - Konya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 44 TL
Yolculuk süresi 12 sa 36 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 21:15
Son kalkış: 21:15
Mesafe 471km

İzmir ile Konya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile İzmir Konya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler İzmir ile Konya arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Konya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İzmir konumundan Konya konumuna ortalama tren fiyatları 74,96 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 43,96 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : İzmir - Konya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
141 TL154 TL129 TL213 TL129 TL135 TL186 TL
48 TL48 TL48 TL48 TL48 TL48 TL48 TL

İzmir - Konya arası trenler


İzmir ile Konya arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir ve Konya konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Konya konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Konya vaktinde ulaşır.

Trenle İzmir konumundan Konya konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

İzmir konumundan Konya konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Konya konumuna hareket eden ilk tren saati 21:11 iken, sonuncusu saatler 21:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 12 hours and 22 minutes, ama en hızlı trenler sizi Konya konumuna 12 hours and 22 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.