İzmir - Konya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 75,15 TL
Yolculuk süresi 12 sa 36 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 23:10
Son kalkış 23:10
Mesafe 471 km

İzmir ile Konya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Konya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Konya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 75,17 TL iken, İzmir konumundan Konya konumuna sadece 75,15 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler İzmir ile Konya arasında seferler düzenliyor?

Trenle, İzmir konumundan Konya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Virail, arasında, İzmir ile Konya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

67,15 TL 83,01 TL 67,15 TL 72,44 TL 67,97 TL 72,44 TL Tümünü gör
Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 154,62 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Konya arası trenler

İzmir konumundan Konya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

İzmir Konya arası hizmet veren tren hattı 12 sa 36 dk kadar sürer. İlk tren saat 23:10, sonuncusu ise saatler 23:10 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlar İzmir ve Konya konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Konya konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Konya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

İzmir konumundan Konya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Konya konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

İzmir konumundan Konya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.