İzmir - Afyon arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 53,17 TL
Yolculuk süresi 8 sa 4 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 23:10
Son kalkış 23:10
Mesafe 298 km

İzmir ile Afyon arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile İzmir Afyon istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

İzmir konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Afyon konumuna 53,17 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 53,21 TL kadardır.

Hangi şirketler İzmir ile Afyon arasında seferler düzenliyor?

Trenle, İzmir konumundan Afyon konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ortaklarımız arasında, İzmir ile Afyon arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 47,47 TL 50,20 TL Tümünü gör 46,92 TL

İzmir - Afyon arası trenler

İzmir konumundan Afyon konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Afyon arası hizmet veren tren hattı 8 sa 4 dk kadar sürer. İlk tren saat 23:10, sonuncusu ise saatler 23:10 gösterdiğinde hareket eder.

Hangi istasyonlardan Afyon konumuna tren seferleri bulunur?

Afyon konumuna hareket edecek trenlerin İzmir (Basmane) vaktinde ayrılmaları ve Afyon A.Çetinkaya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

İzmir konumundan Afyon konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Afyon konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Afyon konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.