İzmir - Afyon arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 31 TL
Yolculuk süresi 8 sa 4 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 21:15
Son kalkış: 21:15
Mesafe 298km

Virail üzerinden İzmir ile Afyon arası ucuz biletler

Virail ile İzmir Afyon istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler İzmir ile Afyon arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Afyon konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları 90,46 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmir konumundan Afyon konumuna fiyatlar yaklaşık 30,97 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İzmir - Afyon her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
39,82 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 51,66 TL Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Afyon arası trenler


İzmir Afyon arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Afyon konumuna tren seferleri bulunur?

Afyon konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Afyon A.Çetinkaya vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Afyon konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Afyon konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Afyon konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 8 hours and 2 minutes gibi bir sürede Afyon konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 8 hours and 2 minutes kadar sürer. Afyon konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 21:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 21:11 gösterdiğinde terkeder.