Tren Ankara - Afyon ₺194,58'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺194,58

Ankara - Afyon arası tren yolculuğu

Ankara'dan Afyon'ye tren ile yolculuk 237,38 km'dir ve 5 sa. 45 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:50'de ve sonuncusu 15:10'dedir. Ankara'dan Afyon'ye tren ile en az ₺194,58 veya en fazla ₺203,05 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺194,58.

En düşük fiyat₺194,58
Yolculuk Süresi5 sa. 45 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺194,58
En yüksek fiyat₺203,05
İlk Kalkış08:50
Son Kalkış15:10
Mesafe237,38 km
KalkışAnkara
VarışAfyon
FirmaTCDD

Ankara - Afyonkarahisar Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Virail üzerinden Ankara ile Afyon arası ucuz biletler

Virail'in sizi Afyon mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Afyon istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Afyon konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Afyon konumuna ortalama tren fiyatları ₺197,34 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺194,58 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Ankara ile Afyon arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Afyon konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Ankara Afyon arası hizmet veren tren hattı 5 sa. 45 dk. kadar sürer. İlk tren saat 08:50, sonuncusu ise saatler 15:10 gösterdiğinde hareket eder. Afyon konumuna trenle ulaşmak ortalama 5 sa. 45 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 5 sa. 43 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:50, sonuncusu ise saatler 15:10 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Ankara ve Afyon konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Afyon konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Trenle Ankara konumundan Afyon konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan Afyon konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 2 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 0 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Afyon konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan Afyon konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Afyonkarahisar arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Afyon arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Afyon arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Afyon arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Afyon seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Afyonkarahisar şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺182,80 ile ₺232,69 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 21%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Afyon'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Afyon tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺124,44 veya ortalama olarak ₺212,88 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺575,46 kadar olabilir.

Afyon konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Afyon konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Afyon seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Afyon arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Afyon CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
16.62kg
Otobüs
17.8kg
Uçak
47.48kg
araba
37.98kg
Ankara ile Afyon arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Afyon şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 16.62kg'dır.
Ankara ile Afyon şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Afyon arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı30.86kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.18kg ve araba yolculuğuna karşı 21.36kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Afyon şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Afyon şehrine giden bir tren bileti, ₺197,34'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺194,58 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Afyon arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Afyon arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺194,58'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Afyon arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Afyon şehri arası mesafe 237,38 km'dir.
Ankara ve Afyon arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Afyon yolculuk ortalama olarak 5 sa. 45 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 5 sa. 43 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Afyon şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Afyon arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Afyon istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Afyon şehrine en erken tren 08:50 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Afyon istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Afyon şehrine en son tren 15:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Afyon şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺194,58 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara ile Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Afyon arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 5 sa. 43 dk.'dır.
Ankara şehrinden Afyon şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Afyon arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Afyon arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Afyon şehrine olan tren yolculuğu 16.62kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Afyon iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar