Tren Ankara - İstanbul ₺182,25'den başlayan fiyatlar

15/06/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Biletinizi bugün alın ve en iyi fırsatları yakalayın!

Bugün ₺184,46
Yarın ₺184,46
2 gün ₺184,64
3 gün ₺184,46

Ankara - İstanbul arası tren yolculuğu

Ankara'dan İstanbul'ye tren ile yolculuk 352,35 km'dir ve 4 sa. 27 dk. sürer. Her gün 35 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 22:00'dedir. Ankara'dan İstanbul'ye tren ile en az ₺182,25 veya en fazla ₺252,02 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺182,25.

En düşük fiyat₺182,25
Yolculuk Süresi4 sa. 27 dk.
Günlük Bağlantı35
En düşük fiyat₺182,25
En yüksek fiyat₺252,02
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış22:00
Mesafe352,35 km
KalkışAnkara
Varışİstanbul
FirmaTCDD

Ankara - Istanbul Tren saatleri

Ayrılış tarihi
15 Haz 2024 Cumartesi

Ankara ile İstanbul arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan İstanbul konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Ankara konumundan İstanbul konumuna ₺182,25 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İstanbul konumuna biletler ortalama ₺224,96 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından İstanbul istikametine tren ile götürüyor?

İstanbul konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle İstanbul konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saat 06:00 sonuncusu ise 22:00 kalkar. Ankara konumundan İstanbul konumuna gitmek için gereken süre 4 sa. 27 dk.. İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saati 06:00 iken, sonuncusu saatler 22:00 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 4 sa. 27 dk., ama en hızlı trenler sizi İstanbul konumuna 3 sa. 38 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Ankara ve İstanbul konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

İstanbul konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya Istanbul, Büyük Otogari,Istanbul Airport (IST) vaktinde ulaşır.

Ankara konumundan İstanbul konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan İstanbul konumuna 35 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 35 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer İstanbul konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan İstanbul konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan İstanbul konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 35 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 35 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Istanbul arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - İstanbul arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - İstanbul arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - İstanbul arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - İstanbul seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Istanbul şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺187,22 ile ₺208,76 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 10%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan İstanbul'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - İstanbul tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺140,64 veya ortalama olarak ₺187,33 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺218,70 kadar olabilir.

İstanbul konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

İstanbul konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - İstanbul seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - İstanbul arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - İstanbul CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.66kg
Otobüs
26.43kg
Uçak
70.47kg
araba
56.38kg
Ankara ile İstanbul arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle İstanbul şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 24.66kg'dır.
Ankara ile İstanbul şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve İstanbul arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı45.81kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.77kg ve araba yolculuğuna karşı 31.72kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden İstanbul şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden İstanbul şehrine giden bir tren bileti, ₺224,96'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺182,25 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile İstanbul arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile İstanbul arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺182,25'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve İstanbul arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle İstanbul şehri arası mesafe 352,35 km'dir.
Ankara ve İstanbul arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile İstanbul yolculuk ortalama olarak 4 sa. 27 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 3 sa. 38 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden İstanbul şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile İstanbul arası günde ortalama 35 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan İstanbul istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İstanbul şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan İstanbul istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden İstanbul şehrine en son tren 22:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden İstanbul şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺182,25 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden İstanbul şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden İstanbul şehrine gitmek için ortalama 35 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile İstanbul arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve İstanbul arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 3 sa. 38 dk.'dır.
Ankara şehrinden İstanbul şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile İstanbul arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile İstanbul arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden İstanbul şehrine olan tren yolculuğu 24.66kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

İstanbul iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar