İzmit - İstanbul arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İstanbul şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 13,34TL
Yolculuk süresi 1 sa 18 dk
Günlük bağlantılar 301
İlk kalkış: 15:06
Son kalkış: 22:15
Mesafe 88km

İzmit ile İstanbul arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmit İstanbul arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İzmit ile İstanbul arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, İzmit ile İstanbul arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İstanbul konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmit konumundan İstanbul konumuna ortalama tren fiyatları 33,17 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmit konumundan İstanbul konumuna fiyatlar yaklaşık 13,34 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İzmit - İstanbul her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
20 TL20 TL20 TL20 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar İzmit - İstanbul hattında hizmet vermektedir?

Trenler İzmit konumundan İzmit YHT vaktinde ayrılır ve buraya İstanbul(Halkalı), İstanbul(S.çeşme), İstanbul(Bakırköy), İstanbul (Pendik) or İstanbul(Bostancı) vaktinde varırlar.

İzmit konumundan İstanbul konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmit konumundan İstanbul konumuna her gün 20 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İzmit konumundan İstanbul konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İstanbul konumuna hareket eden ilk tren saati 15:11 iken, sonuncusu saatler 20:07 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 30 minutes, ama en hızlı trenler sizi İstanbul konumuna 1 hour and 16 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.