Ankara - Kayseri arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 6 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 20:12
Mesafe 262km

Ankara ile Kayseri arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Kayseri mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Kayseri istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara ile Kayseri arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Kayseri konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 12,75 TL iken, Ankara konumundan Kayseri konumuna sadece 4,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Kayseri her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
5 TL21 TL6 TL21 TL25 TL6 TL Tümünü gör
366 TL1.046 TL449 TL443 TL411 TL340 TL482 TL
37 TL37 TL36 TL37 TL35 TL36 TL42 TL

Ankara - Kayseri arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Ankara ve Kayseri konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kayseri konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Kayaş or Ankara Gar vaktinde hareket eder ve hedeflerine Kayseri vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Kayseri konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Kayseri konumuna her gün 6 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Kayseri konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Kayseri konumuna ortalama yolculuk süresi 6 hours and 19 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 6 hours and 5 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:05 kalkarken, sonuncusu saatler 20:05 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.