Ankara - Kayseri arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,80 TL
Yolculuk süresi 6 sa 59 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 13:55
Son kalkış 21:11
Mesafe 262 km

Virail üzerinden Ankara ile Kayseri arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Kayseri konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları 36,08 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Kayseri konumuna fiyatlar yaklaşık 7,80 TL civarındadır.

Hangi şirketler Ankara ile Kayseri arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, Ankara ile Kayseri arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

42,46 TL 42 TL 41,91 TL 41,64 TL 41,64 TL 44,28 TL Tümünü gör

Ankara - Kayseri arası trenler

Trenle Kayseri konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Kayseri konumuna ortalama yolculuk süresi 6 sa 59 dk iken, oraya en hızlı bağlantılarla 6 sa 47 dk kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 13:55 kalkarken, sonuncusu saatler 21:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Kayseri konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Ankara konumundan Kayaş and Ankara Gar vaktinde ayrılır ve buraya Kayseri vaktinde varırlar.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Ankara konumundan Kayseri konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Kayseri konumuna 4 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 4 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kayseri konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Ankara konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.