Tren Ankara - Kayseri ₺20,99'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺97,38
₺97,20
₺97,38

Ankara - Kayseri arası tren yolculuğu

Ankara'dan Kayseri'ye tren ile yolculuk 262,3 km'dir ve 7 sa. 15 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 19:10'dedir. Ankara'dan Kayseri'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺97,94 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi7 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺97,94
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış19:10
Mesafe262,3 km
KalkışAnkara
VarışKayseri
FirmaTCDD

Ankara - Kayseri Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Kayseri arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Kayseri mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Kayseri istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Kayseri konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Kayseri konumuna ortalama tren fiyatları ₺95,17. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Kayseri konumuna fiyatlar yaklaşık ₺20,99 civarındadır.

Hangi şirketler Ankara ile Kayseri arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Kayseri arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Ankara konumundan Kayseri konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Kayseri arası hizmet veren tren hattı 7 sa. 15 dk. kadar sürer. İlk tren saat 11:20, sonuncusu ise saatler 19:10 gösterdiğinde hareket eder. Kayseri konumuna ortalama yolculuk süresi 7 sa. 15 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 6 sa. 37 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 19:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Ankara ve Kayseri konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Kayseri konumuna, Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ankara konumundan Kayseri konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Kayseri konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Kayseri konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Kayseri konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Kayseri arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Kayseri arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Kayseri arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Kayseri arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Kayseri seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Kayseri şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺22,64 ile ₺101,99 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 78%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Kayseri'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Kayseri tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺57,99 veya ortalama olarak ₺93,72 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺188,51 kadar olabilir.

Kayseri konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kayseri konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Kayseri seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Kayseri arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Kayseri CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
18.36kg
Otobüs
19.67kg
Uçak
52.46kg
araba
41.97kg
Ankara ile Kayseri arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Kayseri şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 18.36kg'dır.
Ankara ile Kayseri şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Kayseri arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı34.1kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.31kg ve araba yolculuğuna karşı 23.61kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Kayseri şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Kayseri şehrine giden bir tren bileti, ₺95,17'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Kayseri arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Kayseri arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Kayseri arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Kayseri şehri arası mesafe 262,3 km'dir.
Ankara ve Kayseri arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Kayseri yolculuk ortalama olarak 7 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 6 sa. 37 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Kayseri şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Kayseri arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Kayseri istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Kayseri şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Kayseri istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Kayseri şehrine en son tren 19:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Kayseri şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Kayseri şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Kayseri şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Kayseri arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Kayseri arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 6 sa. 37 dk.'dır.
Ankara şehrinden Kayseri şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Kayseri arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Kayseri arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Kayseri şehrine olan tren yolculuğu 18.36kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Kayseri iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar