Tren Ankara - Sincan ₺31,11'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Ankara - Sincan arası tren yolculuğu

Ankara'dan Sincan'ye tren ile yolculuk 30,92 km'dir ve 0 sa. 23 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 21:00'de ve sonuncusu 22:00'dedir. Ankara'dan Sincan'ye tren ile en az ₺31,11 veya en fazla ₺42,52 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺31,11.

En düşük fiyat₺31,11
Yolculuk Süresi0 sa. 23 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺31,11
En yüksek fiyat₺42,52
İlk Kalkış21:00
Son Kalkış22:00
Mesafe30,92 km
KalkışAnkara
VarışSincan
FirmaTCDD

Ankara ile Sincan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Sincan arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Sincan konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Ankara konumundan Sincan konumuna ₺31,11 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Sincan konumuna biletler ortalama ₺36,82 kadar tutar.

Hangi şirketler Ankara ile Sincan arasında seferler düzenliyor?

Sincan konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara konumundan Sincan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saat 21:00 sonuncusu ise 22:00 kalkar. Ankara konumundan Sincan konumuna gitmek için gereken süre 0 sa. 23 dk.. Sincan konumuna trenle ulaşmak ortalama 0 sa. 23 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 0 sa. 23 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 21:00, sonuncusu ise saatler 22:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Ankara ve Sincan konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Sincan konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Sincan konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Sincan konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Sincan konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Sincan konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle
Ankara - Sincan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Sincan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Sincan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Sincan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Ankara'dan Sincan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Sincan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺4,60 veya ortalama olarak ₺23,32 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺36,82 kadar olabilir.

Sincan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Sincan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Sincan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Sincan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Sincan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
2.16kg
Otobüs
2.32kg
Uçak
6.18kg
araba
4.95kg
Ankara ile Sincan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Sincan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 2.16kg'dır.
Ankara ile Sincan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Sincan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı4.02kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.16kg ve araba yolculuğuna karşı 2.79kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Sincan şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Sincan şehrine giden bir tren bileti, ₺36,82'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺31,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Sincan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Sincan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺31,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Sincan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Sincan şehri arası mesafe 30,92 km'dir.
Ankara ve Sincan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Sincan yolculuk ortalama olarak 0 sa. 23 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 0 sa. 23 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Sincan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Sincan arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Sincan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Sincan şehrine en erken tren 21:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Sincan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Sincan şehrine en son tren 22:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Sincan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺31,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Sincan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Sincan şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Sincan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 0 sa. 23 dk.'dır.
Ankara şehrinden Sincan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Sincan arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Sincan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Sincan şehrine olan tren yolculuğu 2.16kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Sincan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar