Ankara - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 7,80 TL
Yolculuk süresi 16 dak
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 11:15
Son kalkış 01:00
Mesafe 31 km

Ankara ile Sincan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Sincan konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Sincan konumuna 7,80 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 16,58 TL kadardır.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Sincan istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Ankara ile Sincan arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara - Sincan arası trenler

Ankara konumundan Sincan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Sincan konumuna ulaşmak 16 dak kadar zaman alır. Ankara konumundan hareket eden ilk tren 11:15 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 01:00 gösterdiğinde ayrılır.

Hangi istasyonlar Ankara ve Sincan konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Sincan konumuna, Ankara Gar vaktinde hareket edip hedefine Sincan vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Ankara Sincan arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Trenle Ankara konumundan Sincan konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Sincan konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 3 günlük aktarmaları mevcut. 3 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Ankara konumundan Sincan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 3 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 3 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.