Ankara - Sincan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6 TL
Yolculuk süresi 16 dak
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 17:01
Son kalkış: 22:01
Mesafe 31km

Ankara ile Sincan arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara ile Sincan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Sincan arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Ankara konumundan Sincan konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Sincan konumuna 5,50 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 29,72 TL kadardır.

Ankara - Sincan arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Ankara Sincan arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Ankara - Sincan hattında hizmet vermektedir?

Sincan konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Sincan vaktinde hareket eder ve hedeflerine Ankara Gar vaktinde ulaşırlar.

Ankara konumundan Sincan konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Sincan konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Sincan konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Sincan konumuna hareket eden ilk tren saati 17:01 iken, sonuncusu saatler 22:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour, ama en hızlı trenler sizi Sincan konumuna 1 hour gibi bir sürede ulaştırabilir.