Sincan - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5,50TL
Yolculuk süresi 16 dak
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 14:01
Son kalkış: 19:01
Mesafe 31km

Sincan ile Ankara arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Sincan Ankara istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Sincan ile Ankara arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Sincan ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Sincan konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Sincan konumundan Ankara konumuna 5,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Ankara konumuna biletler ortalama 11,74 TL kadar tutar.

,

Sincan - Ankara arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ankara konumuna hareket edecek trenlerin Ankara Gar vaktinde ayrılmaları ve Sincan vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Sincan konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Sincan konumundan Ankara konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Sincan konumundan Ankara konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna ortalama yolculuk süresi 1 hour iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 hour kadar sürede ulaşabilirsiniz. Sincan konumundan hareket eden ilk tren saat 14:01 kalkarken, sonuncusu saatler 19:01 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.