Tren Ankara - Kırıkkale ₺57,07'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺57,07

Ankara - Kırıkkale arası tren yolculuğu

Ankara'dan Kırıkkale'ye tren ile yolculuk 56,32 km'dir ve 1 sa. 52 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 17:55'dedir. Ankara'dan Kırıkkale'ye tren ile en az ₺57,07 veya en fazla ₺57,25 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺57,07.

En düşük fiyat₺57,07
Yolculuk Süresi1 sa. 52 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺57,07
En yüksek fiyat₺57,25
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış17:55
Mesafe56,32 km
KalkışAnkara
VarışKırıkkale
FirmaTCDD

Ankara - Kirikkale Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Ankara ile Kırıkkale arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Ankara Kırıkkale istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna ortalama tren fiyatları ₺57,07 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺57,07 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Kırıkkale istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Kırıkkale arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Kırıkkale arası hizmet veren tren hattı 1 sa. 52 dk. kadar sürer. İlk tren saat 11:20, sonuncusu ise saatler 17:55 gösterdiğinde hareket eder. Kırıkkale konumuna ortalama yolculuk süresi 1 sa. 52 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 1 sa. 47 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Ankara konumundan hareket eden ilk tren saat 11:20 kalkarken, sonuncusu saatler 17:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlardan Kırıkkale konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Ankara konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Kırıkkale konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Kırıkkale konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Kırıkkale konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Kirikkale arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Kırıkkale arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Kırıkkale arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Kırıkkale arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Kırıkkale seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Kirikkale şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺45,29 ile ₺65,35 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 31%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Kırıkkale'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Kırıkkale tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺37,74 veya ortalama olarak ₺75,23 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺315,35 kadar olabilir.

Kırıkkale konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Kırıkkale konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Kırıkkale seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Kırıkkale arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Kırıkkale CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
3.94kg
Otobüs
4.22kg
Uçak
11.26kg
araba
9.01kg
Ankara ile Kırıkkale arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Kırıkkale şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 3.94kg'dır.
Ankara ile Kırıkkale şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Kırıkkale arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı7.32kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.28kg ve araba yolculuğuna karşı 5.07kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine giden bir tren bileti, ₺57,07'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺57,07 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Kırıkkale arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Kırıkkale arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺57,07'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Kırıkkale arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Kırıkkale şehri arası mesafe 56,32 km'dir.
Ankara ve Kırıkkale arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Kırıkkale yolculuk ortalama olarak 1 sa. 52 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 47 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Kırıkkale arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Kırıkkale istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Kırıkkale istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine en son tren 17:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺57,07 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Kırıkkale arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Kırıkkale arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 47 dk.'dır.
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Kırıkkale arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Kırıkkale arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Kırıkkale şehrine olan tren yolculuğu 3.94kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Kırıkkale iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar