Tren Ankara - Erzurum ₺186,11'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺186,11
₺186,11
₺186,11

Ankara - Erzurum arası tren yolculuğu

Ankara'dan Erzurum'ye tren ile yolculuk 718,88 km'dir ve 22 sa. 11 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 17:55'de ve sonuncusu 17:55'dedir. Ankara'dan Erzurum'ye tren ile en az ₺186,11 veya en fazla ₺188,14 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺186,11.

En düşük fiyat₺186,11
Yolculuk Süresi22 sa. 11 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺186,11
En yüksek fiyat₺188,14
İlk Kalkış17:55
Son Kalkış17:55
Mesafe718,88 km
KalkışAnkara
VarışErzurum
FirmaTCDD

Ankara - Erzurum Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Erzurum arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Erzurum konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Önceden rezervasyon yaparsanız Ankara konumundan Erzurum konumuna ₺186,11 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺186,85 kadardır.

Ankara ile Erzurum arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, Ankara ile Erzurum arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Trenle Erzurum konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Ankara Erzurum arası hizmet veren tren hattı 22 sa. 11 dk. kadar sürer. İlk tren saat 17:55, sonuncusu ise saatler 17:55 gösterdiğinde hareket eder. Erzurum konumuna hareket eden ilk tren saati 17:55 iken, sonuncusu saatler 17:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 22 sa. 11 dk., ama en hızlı trenler sizi Erzurum konumuna 22 sa. 11 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Ankara ve Erzurum konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Erzurum konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Trenle Ankara konumundan Erzurum konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Erzurum konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, Ankara konumundan Erzurum konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ankara konumundan Erzurum konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Erzurum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Erzurum arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Erzurum arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Erzurum arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Erzurum seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Erzurum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺23,38 ile ₺184,09 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 87%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Erzurum'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Erzurum tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺98,12 veya ortalama olarak ₺161,32 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺221,64 kadar olabilir.

Erzurum konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Erzurum konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Erzurum seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Erzurum arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Erzurum CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
50.32kg
Otobüs
53.92kg
Uçak
143.78kg
araba
115.02kg
Ankara ile Erzurum arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Erzurum şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 50.32kg'dır.
Ankara ile Erzurum şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Erzurum arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı93.46kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.6kg ve araba yolculuğuna karşı 64.7kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Erzurum şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Erzurum şehrine giden bir tren bileti, ₺186,85'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺186,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Erzurum arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Erzurum arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺186,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Erzurum arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Erzurum şehri arası mesafe 718,88 km'dir.
Ankara ve Erzurum arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Erzurum yolculuk ortalama olarak 22 sa. 11 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 22 sa. 11 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Erzurum şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Erzurum arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Erzurum istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Erzurum şehrine en erken tren 17:55 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Erzurum istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Erzurum şehrine en son tren 17:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Erzurum şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺186,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Erzurum şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Erzurum şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Erzurum arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Erzurum arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 22 sa. 11 dk.'dır.
Ankara şehrinden Erzurum şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Erzurum arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Erzurum arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Erzurum şehrine olan tren yolculuğu 50.32kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Erzurum iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar