Ankara - Erzurum arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 6 TL
Yolculuk süresi 21 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 15:55
Son kalkış: 18:11
Mesafe 718km

Ankara ile Erzurum arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Erzurum arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Erzurum istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Ankara ile Erzurum arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara konumundan Erzurum konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Erzurum konumuna ortalama tren fiyatları 96,60 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Erzurum konumuna fiyatlar yaklaşık 5,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Ankara - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
104 TL Tümünü gör 102 TL104 TL103 TL95 TL103 TL
401 TL664 TL200 TL Tümünü gör 195 TL204 TL203 TL

Ankara - Erzurum arası trenler


Ankara ile Erzurum arasındaki yolculuk uzun ise, Erzurum mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Hangi istasyonlardan Erzurum konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Ankara konumundan Ankara Gar or Kayaş vaktinde ayrılır ve buraya Erzurum vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Erzurum konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Erzurum konumuna her gün 8 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Erzurum konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Erzurum konumuna hareket eden ilk tren saat 15:12, son tren ise saatler 18:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 23 hours and 19 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 20 hours and 59 minutes gibi bir sürede Erzurum konumuna ulaşabilirsiniz.