Ankara - Erzurum arası tren bulun


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 20 sa 10 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 18:00
Son kalkış: 20:12
Mesafe 718km

Ankara ile Erzurum arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Erzurum arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Erzurum istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Ankara ile Erzurum arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Ankara konumundan Erzurum konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Ankara konumundan Erzurum konumuna ortalama tren fiyatları 23,24 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Erzurum konumuna fiyatlar yaklaşık 4,50 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Ankara - Erzurum her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
5 TL Tümünü gör 5 TL Tümünü gör Tümünü gör 5 TL Tümünü gör
126 TL Tümünü gör 126 TL123 TL126 TL126 TL Tümünü gör

Ankara ile Erzurum arasındaki yolculuk uzun ise, Erzurum mevkiine uçakla gitmeyi bir düşünün. Erken rezervasyon yaparsanız, düşük ücretli hava yolları, size zamanın yanında paradan da tasarruf ettirir.

Hangi istasyonlardan Erzurum konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Trenler Ankara konumundan Ankara Gar or Kayaş vaktinde ayrılır ve buraya Erzurum vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Erzurum konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Erzurum konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Trenle Erzurum konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Erzurum konumuna hareket eden ilk tren saat 18:05, son tren ise saatler 16:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 22 hours and 5 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 24 hours and 38 minutes gibi bir sürede Erzurum konumuna ulaşabilirsiniz.