Sivas - Erzurum arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Erzurum şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 22,49TL
Yolculuk süresi 10 sa 30 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 04:01
Son kalkış: 04:01
Mesafe 364km

Sivas ile Erzurum arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Sivas ile Erzurum arasında tren seferleri düzenliyor?

Erzurum konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Sivas konumundan Erzurum konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Sivas konumundan Erzurum konumuna ortalama tren fiyatları 65,16 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Sivas konumundan Erzurum konumuna fiyatlar yaklaşık 22,49 TL civarındadır.

Sivas - Erzurum arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Erzurum konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Erzurum konumuna, Sivas vaktinde hareket edip hedefine Erzurum vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Sivas konumundan Erzurum konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Sivas konumundan Erzurum konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Erzurum konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Erzurum konumuna trenle ulaşmak ortalama 10 hours and 16 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 10 hours and 16 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 04:11, sonuncusu ise saatler 04:11 gösterdiğinde Sivas konumundan hareket eder.