Tren Ankara - Sivas ₺20,99'den başlayan fiyatlar

21/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺118,37
₺118,00
Daha

Ankara - Sivas arası tren yolculuğu

Ankara'dan Sivas'ye tren ile yolculuk 356,24 km'dir ve 6 sa. 14 dk. sürer. Her gün 5 bağlantıları vardır, ilk kalkış 07:35'de ve sonuncusu 19:10'dedir. Ankara'dan Sivas'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺250,18 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi6 sa. 14 dk.
Günlük Bağlantı5
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺250,18
İlk Kalkış07:35
Son Kalkış19:10
Mesafe356,24 km
KalkışAnkara
VarışSivas
FirmaTCDD

Ankara - Sivas Tren saatleri

Ayrılış tarihi
21 May 2024 Salı

Ankara ile Sivas arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Sivas arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Sivas konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Ankara konumundan Sivas konumuna ₺20,99 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Sivas konumuna biletler ortalama ₺191,82 kadar tutar.

Hangi şirketler Ankara ile Sivas arasında seferler düzenliyor?

Sivas konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Trenle Sivas konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Sivas konumuna hareket eden ilk tren saat 07:35 sonuncusu ise 19:10 kalkar. Ankara konumundan Sivas konumuna gitmek için gereken süre 6 sa. 14 dk.. Sivas konumuna hareket eden ilk tren saat 07:35, son tren ise saatler 19:10 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 6 sa. 14 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 2 sa. 38 dk. gibi bir sürede Sivas konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Sivas konumuna tren seferleri bulunur?

Sivas konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya Sivas Airport, VAS vaktinde ulaşır.

Ankara konumundan Sivas konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Sivas konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 5 günlük aktarmaları mevcut. 5 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Sivas konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Sivas konumuna ulaşmak için günlük 5 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 5 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Sivas arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Sivas arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Sivas arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Sivas arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Sivas seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Sivas şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺23,38 ile ₺126,29 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 81%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Sivas'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Sivas tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺78,61 veya ortalama olarak ₺107,71 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺145,06 kadar olabilir.

Sivas konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Sivas konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Sivas seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Sivas arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Sivas CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
24.94kg
Otobüs
26.72kg
Uçak
71.25kg
araba
57kg
Ankara ile Sivas arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Sivas şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 24.94kg'dır.
Ankara ile Sivas şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Sivas arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı46.31kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.78kg ve araba yolculuğuna karşı 32.06kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Sivas şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Sivas şehrine giden bir tren bileti, ₺191,82'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Sivas arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Sivas arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Sivas arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Sivas şehri arası mesafe 356,24 km'dir.
Ankara ve Sivas arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Sivas yolculuk ortalama olarak 6 sa. 14 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 38 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Sivas şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Sivas arası günde ortalama 5 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Sivas istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Sivas şehrine en erken tren 07:35 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Sivas istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Sivas şehrine en son tren 19:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Sivas şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Sivas şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Sivas şehrine gitmek için ortalama 5 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Sivas arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Sivas arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 38 dk.'dır.
Ankara şehrinden Sivas şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Sivas arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Sivas arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Sivas şehrine olan tren yolculuğu 24.94kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Sivas iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar