Ankara - Sivas arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 24 TL
Yolculuk süresi 10 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 8
İlk kalkış: 11:00
Son kalkış: 18:15
Mesafe 356km

Virail üzerinden Ankara ile Sivas arası ucuz biletler

Virail'in sizi Sivas mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Sivas istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara ile Sivas arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Sivas arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Ankara konumundan Sivas konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Sivas konumuna ortalama tren fiyatları 55,43 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Ankara konumundan Sivas konumuna fiyatlar yaklaşık 23,99 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Ankara - Sivas her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
90,02 TL92,48 TL91,75 TL92,66 TL91,84 TL Tümünü gör 90,39 TL
287,92 TL287,92 TL256,03 TL224,51 TL239,36 TL Tümünü gör 287,92 TL

Ankara - Sivas arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Ankara ile Sivas arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlar Ankara ve Sivas konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Sivas konumuna hareket eden trenler Ankara Gar or Kayaş vaktinde hareket eder ve oraya Sivas vaktinde ulaşır.

Trenle Ankara konumundan Sivas konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan Sivas konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 8 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 8 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Sivas konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Sivas konumuna hareket eden ilk tren saati 11:11 iken, sonuncusu saatler 18:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 9 hours and 57 minutes, ama en hızlı trenler sizi Sivas konumuna 9 hours and 45 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.