Ankara - Sivas arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 38,23 TL
Yolculuk süresi 10 sa 35 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış 21:11
Son kalkış 21:11
Mesafe 356 km

Virail üzerinden Ankara ile Sivas arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Ankara konumundan Sivas konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 39,63 TL iken, Ankara konumundan Sivas konumuna sadece 38,23 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Sivas arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

96,13 TL 94,30 TL 93,76 TL 93,76 TL Tümünü gör 93,76 TL 99,59 TL

Ankara - Sivas arası trenler

Trenle Sivas konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 10 sa 27 dk gibi bir sürede Sivas konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 10 sa 35 dk kadar sürer. Sivas konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 21:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 21:11 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Sivas konumuna tren seferleri bulunur?

Sivas konumuna, Kayaş and Ankara Gar vaktinde hareket edip hedefine Sivas vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Ankara ile Sivas arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara konumundan Sivas konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Sivas konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 4 günlük aktarmaları mevcut. 4 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Sivas konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Ankara konumundan Sivas konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 4 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 4 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.