Ankara - Manisa arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 49 TL
Yolculuk süresi 12 sa 11 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 19:00
Son kalkış: 19:00
Mesafe 489km

Ankara ile Manisa arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Hangi şirketler Ankara ile Manisa arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Ankara ile Manisa arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Manisa konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 112,95 TL iken, Ankara konumundan Manisa konumuna sadece 48,96 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Manisa her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
102,96 TL103,14 TL Tümünü gör 103,14 TL Tümünü gör 96,22 TL Tümünü gör

Ankara - Manisa arası trenler


Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Ankara - Manisa hattında hizmet vermektedir?

Trenler Ankara konumundan Ankara Gar vaktinde ayrılır ve buraya Manisa vaktinde varırlar.

Ankara konumundan Manisa konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Manisa konumuna her gün 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Ankara konumundan Manisa konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 13 hours and 5 minutes gibi bir sürede Manisa konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 13 hours and 5 minutes kadar sürer. Manisa konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 19:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 19:11 gösterdiğinde terkeder.