Tren Ankara - Manisa ₺209,68'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
₺209,68
Daha

Ankara - Manisa arası tren yolculuğu

Ankara'dan Manisa'ye tren ile yolculuk 489,83 km'dir ve 11 sa. 38 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:00'de ve sonuncusu 20:00'dedir. Ankara'dan Manisa'ye tren ile en az ₺209,68 veya en fazla ₺263,80 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺209,68.

En düşük fiyat₺209,68
Yolculuk Süresi11 sa. 38 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺209,68
En yüksek fiyat₺263,80
İlk Kalkış06:00
Son Kalkış20:00
Mesafe489,83 km
KalkışAnkara
VarışManisa
FirmaTCDD

Ankara - Magnesia ad Sipylum Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Manisa arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Manisa arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Manisa konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺236,19 iken, Ankara konumundan Manisa konumuna sadece ₺209,68 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Manisa arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Manisa konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Ankara konumundan Manisa konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara Manisa arası hizmet veren tren hattı 11 sa. 38 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:00, sonuncusu ise saatler 20:00 gösterdiğinde hareket eder. Manisa konumuna trenle ulaşmak ortalama 11 sa. 38 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 11 sa. 30 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 06:00, sonuncusu ise saatler 20:00 gösterdiğinde Ankara konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Ankara - Manisa hattında hizmet vermektedir?

Manisa konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Ankara konumundan Manisa konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Manisa konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 1 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Manisa konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Ankara konumundan Manisa konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Magnesia ad Sipylum arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Manisa arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Manisa arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Manisa arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Manisa seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Magnesia ad Sipylum şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺210,05 ile ₺240,97 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 13%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Manisa'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Manisa tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺151,32 veya ortalama olarak ₺227,06 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺418,80 kadar olabilir.

Manisa konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Manisa konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Manisa seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Manisa arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Manisa CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
34.29kg
Otobüs
36.74kg
Uçak
97.97kg
araba
78.37kg
Ankara ile Manisa arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Manisa şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 34.29kg'dır.
Ankara ile Manisa şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Manisa arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı63.68kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.45kg ve araba yolculuğuna karşı 44.08kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Manisa şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Manisa şehrine giden bir tren bileti, ₺236,19'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺209,68 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Manisa arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Manisa arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺209,68'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Manisa arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Manisa şehri arası mesafe 489,83 km'dir.
Ankara ve Manisa arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Manisa yolculuk ortalama olarak 11 sa. 38 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 11 sa. 30 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Manisa şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Manisa arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Manisa istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Manisa şehrine en erken tren 06:00 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Manisa istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Manisa şehrine en son tren 20:00 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Manisa şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺209,68 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Manisa şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Manisa şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Manisa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Manisa arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 11 sa. 30 dk.'dır.
Ankara şehrinden Manisa şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Manisa arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Manisa arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Manisa şehrine olan tren yolculuğu 34.29kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Manisa iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar