Ankara - Manisa arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 65,70TL
Yolculuk süresi 9 saat
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 12:00
Son kalkış: 23:00
Mesafe 489km

Ankara konumundan Manisa konumuna otobüs seferi bağlantılarınızı virail üzerinden bulun.

Virail ile size en uygun teklifleri bulmak çok kolay: Ankara Manisa arasında hizmet veren en ucuz otobüs seferlerini kaçırmayın. Yolculuk tarihinizi seçip sonuçları fiyatlarına ve kalkış tarihlerine göre filtreleyin: mükemmel çözüm sizi bekliyor.

Ankara konumundan Manisa konumuna en ucuz otobüs bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yaptırarak, Ankara konumundan Manisa konumuna 10,00 TL gibi bir fiyatla bilet bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yapabilecek durumda değilseniz, bu istikamette biletler ortalama 13,43 TL civarındadır.

Manisa konumuna hareket eden otobüsler nereden kalkıyor?

Ankara - Manisa istikametindeki otobüs hatları Aşti istasyonundan kalkar ve Manisa Otogarı istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Ankara ilinden Manisa iline otobüsler


Ankara konumundan Manisa konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Ankara konumundan Manisa konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Gün içinde Ankara Manisa arası kaç bağlantı bulunmaktadır?

Ankara konumundan Manisa konumuna otobüsle seyahat etmek isterseniz, bunun için günlük 1 bağlantıları mevcuttur. Bu hattaki seferlerin çoğunluğunu, direkt olan 1 hatlarından farklı olarak, bir ya da daha fazla değişim yapacağınız 0 seferleri oluşturur. Bu sebeple, içinde otobüs değişimi olan bir hattı seçmek, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verilen seyahatler için en uygun seçenek olabilir. Buna rağmen, otobüs değiştirmek niyetinde değilseniz, direkt bir hat içeren bir teklifi seçmenizi tavsiye ederiz.

Ankara - Manisa hattındaki ilk ve son otobüs seferleri istasyondan saat kaçta ayrılırlar?

Ankara konumundan ayrılan ilk otobüs saat 12:03 olduğunda harekete geçerken,sonuncusu saat 23:03 olduğunda yolculuğuna başlar. Yolculuk ortalama 8 hours and 41 minutes sürer ama en hızlı bağlantılarla bu sefer 7 hours and 45 minutes gibi bir sürede tamamlanabilir.

Hangi otobüs hatları sizi Ankara konumundan Manisa konumuna götürür?

Metro Turizm and Alaşehir Sarıkız Turizm şirketi de, virailin Ankara konumundan Manisa konumuna otobüs seferleri düzenleyen ortakları arasındadır.