Ankara - Diyarbakır arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 66,56 TL
Yolculuk süresi 20 sa 34 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış 13:55
Son kalkış 14:12
Mesafe 675 km

Ankara ile Diyarbakır arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Diyarbakır mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Ankara konumundan Diyarbakır istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ortalama tren fiyatları 66,60 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 66,56 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Ankara noktasından Diyarbakır istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

156,26 TL 157,17 TL 164,83 TL 159,36 TL 156,08 TL 164,37 TL 161,27 TL
179,77 TL 302,77 TL 218,58 TL 268,61 TL 254,12 TL 267,97 TL 251,20 TL

Ankara - Diyarbakır arası trenler

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Diyarbakır konumuna hareket eden ilk tren saati 13:55 iken, sonuncusu saatler 14:12 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 20 sa 34 dk, ama en hızlı trenler sizi Diyarbakır konumuna 20 sa 24 dk gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Ankara ve Diyarbakır konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Diyarbakır konumuna hareket eden trenler, Ankara konumundan Ankara Gar and Kayaş vaktinde hareket eder ve hedeflerine Diyarbakır vaktinde ulaşırlar.

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Diyarbakır konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Trenle Ankara konumundan Diyarbakır konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Diyarbakır konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.