Ankara - Diyarbakır arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 20 sa 32 dk
Günlük bağlantılar 4
İlk kalkış: 12:00
Son kalkış: 12:15
Mesafe 675km

Ankara ile Diyarbakır arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Ankara Diyarbakır istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi demiryolu şirketleri Ankara ile Diyarbakır arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Ortaklarımız arasında, Ankara ile Diyarbakır arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Diyarbakır konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ortalama tren fiyatları 71,41 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 41,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Ankara - Diyarbakır her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
323 TL223 TL224 TL200 TL200 TL1.078 TL213 TL
149 TL154 TL155 TL140 TL140 TL149 TL148 TL

Ankara - Diyarbakır arası trenler


Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Ankara ile Diyarbakır arasındaki gibi uzun yolculuklar söz konusu olduğunda, hızlı trenle ya da uçakla seyahatinizin süresini kısaltabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Diyarbakır konumuna tren seferleri bulunur?

Diyarbakır konumuna, Kayaş or Ankara Gar vaktinde hareket edip hedefine Diyarbakır vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 4 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 4 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Diyarbakır konumuna hareket eden ilk tren saati 12:11 iken, sonuncusu saatler 12:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 20 hours and 5 minutes, ama en hızlı trenler sizi Diyarbakır konumuna 19 hours and 58 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.