Tren Ankara - Diyarbakır ₺20,99'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

₺189,06
₺186,11
₺186,11

Ankara - Diyarbakır arası tren yolculuğu

Ankara'dan Diyarbakır'ye tren ile yolculuk 675,5 km'dir ve 22 sa. 48 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 15:55'dedir. Ankara'dan Diyarbakır'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺189,06 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi22 sa. 48 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺189,06
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış15:55
Mesafe675,5 km
KalkışAnkara
VarışDiyarbakır
FirmaTCDD

Ankara - Diyarbakır Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Ankara ile Diyarbakır arası en ucuz tren biletleri virail

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ₺20,99 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Diyarbakır konumuna biletler ortalama ₺182,06 kadar tutar.

Ankara ile Diyarbakır arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Diyarbakır konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20 sonuncusu ise 15:55 kalkar. Ankara konumundan Diyarbakır konumuna gitmek için gereken süre 22 sa. 48 dk.. Diyarbakır konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20, son tren ise saatler 15:55 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 22 sa. 48 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 22 sa. 47 dk. gibi bir sürede Diyarbakır konumuna ulaşabilirsiniz.

Ankara ve Diyarbakır konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Diyarbakır konumuna hareket eden trenler Esenboğa International Airport, ESB vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Diyarbakır konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Diyarbakır konumundan Ankara konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Ankara konumundan Diyarbakır konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Diyarbakır arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Diyarbakır arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Diyarbakır arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Diyarbakır arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Diyarbakır seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺20,99 ile ₺198,26 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 89%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Diyarbakır'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Diyarbakır tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺134,57 veya ortalama olarak ₺228,85 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺726,60 kadar olabilir.

Diyarbakır konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Diyarbakır konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Diyarbakır seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Diyarbakır arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Diyarbakır CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
47.28kg
Otobüs
50.66kg
Uçak
135.1kg
araba
108.08kg
Ankara ile Diyarbakır arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Diyarbakır şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 47.28kg'dır.
Ankara ile Diyarbakır şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Diyarbakır arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı87.82kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.38kg ve araba yolculuğuna karşı 60.8kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine giden bir tren bileti, ₺182,06'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Diyarbakır arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Diyarbakır arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Diyarbakır arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Diyarbakır şehri arası mesafe 675,5 km'dir.
Ankara ve Diyarbakır arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Diyarbakır yolculuk ortalama olarak 22 sa. 48 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 22 sa. 47 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Diyarbakır arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Diyarbakır istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Diyarbakır istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine en son tren 15:55 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Diyarbakır arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Diyarbakır arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 22 sa. 47 dk.'dır.
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Diyarbakır arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Diyarbakır arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Diyarbakır şehrine olan tren yolculuğu 47.28kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Diyarbakır iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar