Tren Ankara - Malatya ₺20,99'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺20,99

Ankara - Malatya arası tren yolculuğu

Ankara'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 502,88 km'dir ve 13 sa. 22 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 11:20'de ve sonuncusu 19:10'dedir. Ankara'dan Malatya'ye tren ile en az ₺20,99 veya en fazla ₺330,99 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺20,99.

En düşük fiyat₺20,99
Yolculuk Süresi13 sa. 22 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺20,99
En yüksek fiyat₺330,99
İlk Kalkış11:20
Son Kalkış19:10
Mesafe502,88 km
KalkışAnkara
VarışMalatya
FirmaTCDD

Ankara - Malatya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail size, Ankara ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Ankara Malatya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Ankara konumundan Malatya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺122,42 iken, Ankara konumundan Malatya konumuna sadece ₺20,99 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Ankara ile Malatya arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Trenle Malatya konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 11:20 sonuncusu ise 19:10 kalkar. Ankara konumundan Malatya konumuna gitmek için gereken süre 13 sa. 22 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 7 sa. 24 dk. gibi bir sürede Malatya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 13 sa. 22 dk. kadar sürer. Malatya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 11:20 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Ankara konumunu saatler 19:10 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Malatya konumuna hareket edecek trenlerin Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Ankara konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Malatya konumundan Ankara konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 1 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Ankara konumundan Malatya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Ankara ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Ankara - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Ankara - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Ankara - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Ankara - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Ankara şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺139,91 ile ₺214,65 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 35%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Ankara'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Ankara - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺106,77 veya ortalama olarak ₺151,29 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺183,72 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Ankara - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Ankara - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Ankara - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
35.2kg
Otobüs
37.72kg
Uçak
100.58kg
araba
80.46kg
Ankara ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Ankara şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 35.2kg'dır.
Ankara ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Ankara ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı65.38kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.52kg ve araba yolculuğuna karşı 45.26kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Ankara şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺122,42'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺20,99 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Ankara ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Ankara ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺20,99'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Ankara ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Ankara şehriyle Malatya şehri arası mesafe 502,88 km'dir.
Ankara ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Ankara ile Malatya yolculuk ortalama olarak 13 sa. 22 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 24 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Ankara şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Ankara ile Malatya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Ankara konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Malatya şehrine en erken tren 11:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Ankara şehrinden Malatya şehrine en son tren 19:10 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Ankara şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺20,99 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Ankara şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Ankara şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Ankara ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Ankara ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 24 dk.'dır.
Ankara şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Ankara ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Ankara ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Ankara şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 35.2kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Ankara'dan yerele geçin

Trend rotalar

Ankara'dan hafta sonu kaçamakları

Ankara'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar