Adana - Malatya arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Malatya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 20,99TL
Yolculuk süresi 7 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 08:35
Son kalkış: 08:35
Mesafe 303km

Adana ile Malatya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Adana ile Malatya arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, arasında, Adana ile Malatya arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Adana konumundan Malatya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Adana konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları 35,93 TL civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz 20,99 TL tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Adana - Malatya her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
561 TL385 TL391 TL446 TL443 TL Tümünü gör 413 TL
85 TL86 TL85 TL86 TL103 TL85 TL86 TL

Adana - Malatya arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Adana Malatya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Adana konumundan Adana vaktinde ayrılır ve buraya Malatya vaktinde varırlar.

Adana konumundan Malatya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Malatya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Adana konumundan Malatya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 7 hours and 12 minutes gibi bir sürede Malatya konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 7 hours and 12 minutes kadar sürer. Malatya konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 08:11 gösterdiğinde terkeder.