Adana - Malatya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 36,07 TL
Yolculuk süresi 7 sa 39 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 11:35
Son kalkış 11:35
Mesafe 303 km

Adana ile Malatya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail'in sizi Malatya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Malatya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Malatya konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 36,08 TL iken, Adana konumundan Malatya konumuna sadece 36,07 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Adana ile Malatya arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Trenle, Adana konumundan Malatya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Malatya konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Bilet fiyatı : - her gün

Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör 312,52 TL Tümünü gör Tümünü gör

Adana - Malatya arası trenler

Adana konumundan Malatya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 11:35 sonuncusu ise 11:35 kalkar. Adana konumundan Malatya konumuna gitmek için gereken süre 7 sa 39 dk.

Hangi istasyonlar Adana - Malatya hattında hizmet vermektedir?

Trenler Adana konumundan Adana vaktinde ayrılır ve buraya Malatya vaktinde varırlar.

Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Adana Malatya arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Malatya konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz.

Adana konumundan Malatya konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.