Tren Adana - Malatya ₺35,90'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺35,90

Adana - Malatya arası tren yolculuğu

Adana'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 303,01 km'dir ve 7 sa. 56 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Malatya'ye tren ile en az ₺35,90 veya en fazla ₺87,26 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺35,90.

En düşük fiyat₺35,90
Yolculuk Süresi7 sa. 56 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺35,90
En yüksek fiyat₺87,26
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe303,01 km
KalkışAdana
VarışMalatya
FirmaTCDD

Adana - Malatya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Adana ile Malatya arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Adana Malatya istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Adana konumundan Malatya konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Adana konumundan Malatya konumuna ₺35,90 tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti ₺66,64 kadardır.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Malatya istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Adana ile Malatya arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Adana konumundan Malatya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna ulaşmak 7 sa. 56 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 08:40 gösterdiğinde ayrılır. Malatya konumuna trenle ulaşmak ortalama 7 sa. 56 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 7 sa. 51 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:40, sonuncusu ise saatler 08:40 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna tren seferleri bulunur?

Malatya konumuna, Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Adana konumundan Malatya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Malatya konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Malatya konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Malatya konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adana'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺19,51 veya ortalama olarak ₺48,40 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺66,82 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
21.21kg
Otobüs
22.73kg
Uçak
60.6kg
araba
48.48kg
Adana ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 21.21kg'dır.
Adana ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı39.39kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.52kg ve araba yolculuğuna karşı 27.27kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺66,64'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺35,90 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺35,90'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Malatya şehri arası mesafe 303,01 km'dir.
Adana ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Malatya yolculuk ortalama olarak 7 sa. 56 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 51 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Malatya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Malatya şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Malatya şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺35,90 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 51 dk.'dır.
Adana şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 21.21kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar