Tren Adana - Karaman ₺69,40'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺69,40

Adana - Karaman arası tren yolculuğu

Adana'dan Karaman'ye tren ile yolculuk 188,76 km'dir ve 4 sa. 56 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:04'de ve sonuncusu 08:04'dedir. Adana'dan Karaman'ye tren ile en az ₺69,40 veya en fazla ₺99,04 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺69,40.

En düşük fiyat₺69,40
Yolculuk Süresi4 sa. 56 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺69,40
En yüksek fiyat₺99,04
İlk Kalkış08:04
Son Kalkış08:04
Mesafe188,76 km
KalkışAdana
VarışKaraman
FirmaTCDD

Adana - Karaman Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Adana ile Karaman arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Karaman konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Adana konumundan Karaman konumuna ortalama tren fiyatları ₺93,15 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺69,40 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Karaman istikametine tren ile götürüyor?

Karaman konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Adana konumundan Karaman konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Karaman konumuna hareket eden ilk tren saat 08:04 sonuncusu ise 08:04 kalkar. Adana konumundan Karaman konumuna gitmek için gereken süre 4 sa. 56 dk.. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 4 sa. 56 dk. gibi bir sürede Karaman konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 4 sa. 56 dk. kadar sürer. Karaman konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 08:04 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Adana konumunu saatler 08:04 gösterdiğinde terkeder.

Adana ve Karaman konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Trenler Adana konumundan vaktinde ayrılır ve buraya vaktinde varırlar.

Adana konumundan Karaman konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Karaman konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Karaman konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Adana konumundan Karaman konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Adana konumundan Karaman konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Karaman arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Karaman arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Karaman arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Karaman arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Karaman seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Adana şehrinden Karaman şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺38,11 ile ₺96,28 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 60%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Adana'dan Karaman'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Karaman tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺53,02 veya ortalama olarak ₺74,70 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺96,83 kadar olabilir.

Karaman konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Karaman konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Karaman seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Karaman arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Karaman CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
13.21kg
Otobüs
14.16kg
Uçak
37.75kg
araba
30.2kg
Adana ile Karaman arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Karaman şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 13.21kg'dır.
Adana ile Karaman şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Karaman arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı24.54kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.95kg ve araba yolculuğuna karşı 16.99kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Karaman şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Karaman şehrine giden bir tren bileti, ₺93,15'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺69,40 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Karaman arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Karaman arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺69,40'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Karaman arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Karaman şehri arası mesafe 188,76 km'dir.
Adana ve Karaman arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Karaman yolculuk ortalama olarak 4 sa. 56 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 56 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Karaman şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Karaman arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Karaman istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Karaman şehrine en erken tren 08:04 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Karaman istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Karaman şehrine en son tren 08:04 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Karaman şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺69,40 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Karaman şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Karaman şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Karaman arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 56 dk.'dır.
Adana şehrinden Karaman şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Karaman arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Karaman arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Karaman şehrine olan tren yolculuğu 13.21kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Karaman iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar