Adana - Elâzığ arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 52,34 TL
Yolculuk süresi 10 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış 11:35
Son kalkış 11:35
Mesafe 389 km

Adana ile Elâzığ arası en ucuz tren biletleri virail

Virail ile Adana Elâzığ istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Adana konumundan Elâzığ konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız Adana konumundan Elâzığ konumuna 52,34 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 52,30 TL kadardır.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Elâzığ istikametine tren ile götürüyor?

Trenle, Adana konumundan Elâzığ konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Ortaklarımız arasında, Adana ile Elâzığ arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Adana - Elâzığ arası trenler

Elâzığ konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Adana Elâzığ arası hizmet veren tren hattı 10 sa 13 dk kadar sürer. İlk tren saat 11:35, sonuncusu ise saatler 11:35 gösterdiğinde hareket eder.

Adana ve Elâzığ konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler, Adana konumundan Adana vaktinde hareket eder ve hedeflerine Elazığ vaktinde ulaşırlar.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Adana konumundan Elâzığ konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Elâzığ konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Adana konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.