Adana - Elâzığ arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 30 TL
Yolculuk süresi 10 sa 13 dk
Günlük bağlantılar 2
İlk kalkış: 08:35
Son kalkış: 08:35
Mesafe 389km

Adana ile Elâzığ arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Adana ile Elâzığ arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Adana ile Elâzığ arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Elâzığ konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 107,49 TL iken, Adana konumundan Elâzığ konumuna sadece 30,49 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Adana - Elâzığ her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
Tümünü gör 348,42 TL Tümünü gör 293,48 TL Tümünü gör 585,14 TL Tümünü gör

Adana - Elâzığ arası trenler


Adana ile Elâzığ arasındaki yolculuk görece kısa olduğu için, en ucuz fiyata, benzer sürede bir yolculuğu, araç paylaşımı ya da otobüs seferleriyle de gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Elâzığ konumuna tren seferleri bulunur?

Trenler Adana konumundan Adana vaktinde ayrılır ve buraya Elazığ vaktinde varırlar.

Adana konumundan Elâzığ konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Adana konumundan Elâzığ konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 2 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 2 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Adana konumundan Elâzığ konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saati 08:11 iken, sonuncusu saatler 08:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 9 hours and 32 minutes, ama en hızlı trenler sizi Elâzığ konumuna 9 hours and 32 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.