Tren Adana - Elâzığ ₺33,87'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

Adana - Elâzığ arası tren yolculuğu

Adana'dan Elâzığ'ye tren ile yolculuk 389,67 km'dir ve 10 sa. 25 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 08:40'de ve sonuncusu 08:40'dedir. Adana'dan Elâzığ'ye tren ile en az ₺33,87 veya en fazla ₺102,17 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺33,87.

En düşük fiyat₺33,87
Yolculuk Süresi10 sa. 25 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺33,87
En yüksek fiyat₺102,17
İlk Kalkış08:40
Son Kalkış08:40
Mesafe389,67 km
KalkışAdana
VarışElâzığ
FirmaTCDD

Adana - Elâzığ Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Adana ile Elâzığ arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail'in sizi Elâzığ mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Adana konumundan Elâzığ istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Adana konumundan Elâzığ konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Adana konumundan Elâzığ konumuna ₺33,87 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Elâzığ konumuna biletler ortalama ₺88,73 kadar tutar.

Hangi şirketler sizi Adana noktasından Elâzığ istikametine tren ile götürüyor?

Elâzığ konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Elâzığ konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Elâzığ konumuna ulaşmak 10 sa. 25 dk. kadar zaman alır. Adana konumundan hareket eden ilk tren 08:40 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 08:40 gösterdiğinde ayrılır. Elâzığ konumuna trenle ulaşmak ortalama 10 sa. 25 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 9 sa. 34 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 08:40, sonuncusu ise saatler 08:40 gösterdiğinde Adana konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Elâzığ konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler Adana Şakirpaşa Airport, ADA vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Adana konumundan Elâzığ konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Adana konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Elâzığ konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Elâzığ konumundan Adana konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Adana konumundan Elâzığ konumuna ulaşmak için günlük 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 1 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Adana ile Elâzığ arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Adana - Elâzığ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Adana - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Adana - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Adana - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Adana şehrinden Elâzığ şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Adana'dan Elâzığ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Adana - Elâzığ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺36,27 veya ortalama olarak ₺68,62 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺95,36 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Adana - Elâzığ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Adana - Elâzığ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Adana - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
27.28kg
Otobüs
29.23kg
Uçak
77.93kg
araba
62.35kg
Adana ile Elâzığ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Adana şehriyle Elâzığ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 27.28kg'dır.
Adana ile Elâzığ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Adana ve Elâzığ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı50.65kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.95kg ve araba yolculuğuna karşı 35.07kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Adana şehrinden Elâzığ şehrine tren bileti ne kadardır?
Adana şehrinden Elâzığ şehrine giden bir tren bileti, ₺88,73'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺33,87 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Adana ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Adana ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺33,87'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Adana ve Elâzığ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Adana şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 389,67 km'dir.
Adana ve Elâzığ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Adana ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 10 sa. 25 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 9 sa. 34 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Adana şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Adana ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Adana konumundan Elâzığ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Elâzığ şehrine en erken tren 08:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana konumundan Elâzığ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Adana şehrinden Elâzığ şehrine en son tren 08:40 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Adana şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺33,87 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Adana şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Adana şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Adana ile Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Adana ve Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 9 sa. 34 dk.'dır.
Adana şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Adana ile Elâzığ arasında doğrudan bir tren vardır.
Adana ile Elâzığ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Adana şehrinden Elâzığ şehrine olan tren yolculuğu 27.28kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Adana'dan yerele geçin

Trend rotalar

Adana'dan hafta sonu kaçamakları

Adana'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar