Tren Malatya - Elâzığ ₺54,86'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺54,86

Malatya - Elâzığ arası tren yolculuğu

Malatya'dan Elâzığ'ye tren ile yolculuk 86,82 km'dir ve 2 sa. 44 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 04:04'de ve sonuncusu 04:04'dedir. Malatya'dan Elâzığ'ye tren ile en az ₺54,86 veya en fazla ₺72,53 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺54,86.

En düşük fiyat₺54,86
Yolculuk Süresi2 sa. 44 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺54,86
En yüksek fiyat₺72,53
İlk Kalkış04:04
Son Kalkış04:04
Mesafe86,82 km
KalkışMalatya
VarışElâzığ
FirmaTCDD

Malatya - Elâzığ Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail üzerinden Malatya ile Elâzığ arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Malatya konumundan Elâzığ konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Malatya konumundan Elâzığ konumuna ₺54,86 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Elâzığ konumuna biletler ortalama ₺65,72 kadar tutar.

Hangi şirketler Malatya ile Elâzığ arasında tren seferleri düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Malatya ile Elâzığ arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Malatya konumundan Elâzığ konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya Elâzığ arası hizmet veren tren hattı 2 sa. 44 dk. kadar sürer. İlk tren saat 04:04, sonuncusu ise saatler 04:04 gösterdiğinde hareket eder. Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saati 04:04 iken, sonuncusu saatler 04:04 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 2 sa. 44 dk., ama en hızlı trenler sizi Elâzığ konumuna 2 sa. 44 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlar Malatya ve Elâzığ konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler, Malatya konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Malatya konumundan Elâzığ konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Malatya konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Malatya konumundan Elâzığ konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Malatya konumundan Elâzığ konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Malatya ile Elâzığ arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Malatya - Elâzığ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Malatya - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Malatya - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Malatya - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Malatya'dan Elâzığ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Malatya - Elâzığ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺47,68 veya ortalama olarak ₺63,27 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺82,29 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Malatya - Elâzığ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Malatya - Elâzığ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Malatya - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
6.08kg
Otobüs
6.51kg
Uçak
17.36kg
araba
13.89kg
Malatya ile Elâzığ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Malatya şehriyle Elâzığ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 6.08kg'dır.
Malatya ile Elâzığ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Malatya ve Elâzığ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.28kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.43kg ve araba yolculuğuna karşı 7.81kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Malatya şehrinden Elâzığ şehrine tren bileti ne kadardır?
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine giden bir tren bileti, ₺65,72'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺54,86 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Malatya ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Malatya ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺54,86'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Malatya ve Elâzığ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Malatya şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 86,82 km'dir.
Malatya ve Elâzığ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Malatya ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 2 sa. 44 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 2 sa. 44 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Malatya ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Malatya konumundan Elâzığ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine en erken tren 04:04 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya konumundan Elâzığ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine en son tren 04:04 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺54,86 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Malatya ile Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Malatya ve Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 2 sa. 44 dk.'dır.
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Malatya ile Elâzığ arasında doğrudan bir tren vardır.
Malatya ile Elâzığ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Malatya şehrinden Elâzığ şehrine olan tren yolculuğu 6.08kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Malatya'dan yerele geçin

Trend rotalar

Malatya'dan hafta sonu kaçamakları

Malatya'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar