Tren Odessa - Zaporijya ₺364,68'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺364,68

Odessa - Zaporijya arası tren yolculuğu

Odessa'dan Zaporijya'ye tren ile yolculuk 369,14 km'dir ve 18 sa. 18 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 15:42'de ve sonuncusu 16:51'dedir. Odessa'dan Zaporijya'ye tren ile en az ₺364,68 veya en fazla ₺853,99 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺364,68.

En düşük fiyat₺364,68
Yolculuk Süresi18 sa. 18 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺364,68
En yüksek fiyat₺853,99
İlk Kalkış15:42
Son Kalkış16:51
Mesafe369,14 km
KalkışOdessa
VarışZaporijya
FirmaUkrainian Railways

Odesa - Zaporizhia Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail size, Odessa ile Zaporijya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Zaporijya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Odessa konumundan Zaporijya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Zaporijya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret ₺591,11 iken, Odessa konumundan Zaporijya konumuna sadece ₺364,68 ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Odessa noktasından Zaporijya istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Odessa konumundan Zaporijya konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Zaporijya konumuna ulaşmak 18 sa. 18 dk. kadar zaman alır. Odessa konumundan hareket eden ilk tren 15:42 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 16:51 gösterdiğinde ayrılır. Zaporijya konumuna trenle ulaşmak ortalama 18 sa. 18 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 18 sa. 3 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 15:42, sonuncusu ise saatler 16:51 gösterdiğinde Odessa konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Zaporijya konumuna tren seferleri bulunur?

Zaporijya konumuna, Odesa, Пл. Привокзальна,Odesa (Odesa BS),Odessa International Airport, ODS vaktinde hareket edip hedefine Zaporizhia International Airport,Zaporizhzhia Sobornyi Avenue 17,Zaporizhzhia vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Odessa konumundan Zaporijya konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Odessa konumundan Zaporijya konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Zaporijya konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Odessa konumundan Zaporijya konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Odessa konumundan Zaporijya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Odesa ile Zaporizhia arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Odessa - Zaporijya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Odessa - Zaporijya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Odessa - Zaporijya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Odessa - Zaporijya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Odesa şehrinden Zaporizhia şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Odessa'dan Zaporijya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Odessa - Zaporijya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺95,91 veya ortalama olarak ₺170,25 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺271,90 kadar olabilir.

Zaporijya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Zaporijya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Odessa - Zaporijya seyahatinde Ukrainian Railways tarafından sunulan hizmetler
Odessa - Zaporijya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar Ukrainian Railways
quiet_zone Sessiz alan check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check

Tren'a göre Odessa - Zaporijya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
25.84kg
Otobüs
27.69kg
Uçak
73.83kg
araba
59.06kg
Odessa ile Zaporijya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Odessa şehriyle Zaporijya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 25.84kg'dır.
Odessa ile Zaporijya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Odessa ve Zaporijya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı47.99kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.85kg ve araba yolculuğuna karşı 33.22kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Odessa şehrinden Zaporijya şehrine tren bileti ne kadardır?
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine giden bir tren bileti, ₺591,11'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺364,68 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Odessa ile Zaporijya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Odessa ile Zaporijya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺364,68'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Odessa ve Zaporijya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Odessa şehriyle Zaporijya şehri arası mesafe 369,14 km'dir.
Odessa ve Zaporijya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Odessa ile Zaporijya yolculuk ortalama olarak 18 sa. 18 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 18 sa. 3 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Odessa ile Zaporijya arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Odessa konumundan Zaporijya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine en erken tren 15:42 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Odessa konumundan Zaporijya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine en son tren 16:51 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺364,68 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Odessa ile Zaporijya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Odessa ve Zaporijya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 18 sa. 3 dk.'dır.
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Odessa ile Zaporijya arasında doğrudan bir tren vardır.
Odessa ile Zaporijya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Odessa şehrinden Zaporijya şehrine olan tren yolculuğu 25.84kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Odessa'dan yerele geçin

Trend rotalar

Odessa'dan hafta sonu kaçamakları

Odessa'dan diğer hedefler

Zaporijya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar