Tren Kırıkkale - Elâzığ ₺156,11'den başlayan fiyatlar

Dan başla
₺156,11

Kırıkkale - Elâzığ arası tren yolculuğu

Kırıkkale'dan Elâzığ'ye tren ile yolculuk 509,6 km'dir ve 17 sa. 28 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:20'de ve sonuncusu 13:20'dedir. Kırıkkale'dan Elâzığ'ye tren ile en az ₺156,11 veya en fazla ₺156,11 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺156,11.

En düşük fiyat₺156,11
Yolculuk Süresi17 sa. 28 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺156,11
En yüksek fiyat₺156,11
İlk Kalkış13:20
Son Kalkış13:20
Mesafe509,6 km
KalkışKırıkkale
VarışElâzığ
FirmaTCDD

Kirikkale - Elâzığ Tren saatleri

Ayrılış tarihi
3 Mar 2024 Pazar

Kırıkkale ile Elâzığ arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail ile Kırıkkale Elâzığ istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna ortalama tren fiyatları ₺156,11. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna fiyatlar yaklaşık ₺156,11 civarındadır.

Hangi şirketler sizi Kırıkkale noktasından Elâzığ istikametine tren ile götürüyor?

Virail, arasında, Kırıkkale ile Elâzığ arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Kırıkkale Elâzığ arası hizmet veren tren hattı 17 sa. 28 dk. kadar sürer. İlk tren saat 13:20, sonuncusu ise saatler 13:20 gösterdiğinde hareket eder. Elâzığ konumuna hareket eden ilk tren saat 13:20, son tren ise saatler 13:20 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 17 sa. 28 dk. kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 17 sa. 28 dk. gibi bir sürede Elâzığ konumuna ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlar Kırıkkale ve Elâzığ konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Elâzığ konumuna hareket eden trenler, Kırıkkale konumundan vaktinde hareket eder ve hedeflerine vaktinde ulaşırlar.

Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Elâzığ konumundan Kırıkkale konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle Elâzığ konumundan Kırıkkale konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kırıkkale konumundan Elâzığ konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kirikkale ile Elâzığ arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kırıkkale - Elâzığ arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kırıkkale - Elâzığ arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kırıkkale - Elâzığ arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kırıkkale - Elâzığ seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kirikkale şehrinden Elâzığ şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kırıkkale'dan Elâzığ'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kırıkkale - Elâzığ tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺36,82 veya ortalama olarak ₺99,59 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺179,67 kadar olabilir.

Elâzığ konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Elâzığ konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kırıkkale - Elâzığ seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kırıkkale - Elâzığ arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kırıkkale - Elâzığ CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
35.67kg
Otobüs
38.22kg
Uçak
101.92kg
araba
81.54kg
Kırıkkale ile Elâzığ arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kırıkkale şehriyle Elâzığ şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 35.67kg'dır.
Kırıkkale ile Elâzığ şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kırıkkale ve Elâzığ arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı66.25kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.55kg ve araba yolculuğuna karşı 45.87kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine giden bir tren bileti, ₺156,11'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺156,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kırıkkale ile Elâzığ arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale ile Elâzığ arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺156,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kırıkkale ve Elâzığ arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kırıkkale şehriyle Elâzığ şehri arası mesafe 509,6 km'dir.
Kırıkkale ve Elâzığ arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kırıkkale ile Elâzığ yolculuk ortalama olarak 17 sa. 28 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 17 sa. 28 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kırıkkale ile Elâzığ arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kırıkkale konumundan Elâzığ istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine en erken tren 13:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale konumundan Elâzığ istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine en son tren 13:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺156,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kırıkkale ile Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kırıkkale ve Elâzığ arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 17 sa. 28 dk.'dır.
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kırıkkale ile Elâzığ arasında doğrudan bir tren vardır.
Kırıkkale ile Elâzığ arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Elâzığ şehrine olan tren yolculuğu 35.67kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kırıkkale'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kırıkkale'dan hafta sonu kaçamakları

Kırıkkale'dan diğer hedefler

Elâzığ iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar