Kırıkkale - Malatya arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Malatya şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 29,99TL
Yolculuk süresi 13 sa 2 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 12:06
Son kalkış: 12:06
Mesafe 447km

Kırıkkale ile Malatya arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kırıkkale Malatya arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Kırıkkale ile Malatya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Kırıkkale ile Malatya arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Kırıkkale konumundan Malatya konumuna 29,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Malatya konumuna biletler ortalama 66,66 TL kadar tutar.

,

Kırıkkale - Malatya arası trenler


Bazen, şirketlerin kendi sitelerinde bulabileceğiniz, kısa süreli ve özel kampanyalarla, seyahatinizi daha ucuza getirebilirsiniz..

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Malatya konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Malatya konumuna hareket edecek trenlerin Kırıkkale vaktinde ayrılmaları ve Malatya vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna her gün 1 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 12:06, son tren ise saatler 12:06 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 13 hours kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 13 hours gibi bir sürede Malatya konumuna ulaşabilirsiniz.