Tren Kırıkkale - Malatya ₺134,20'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺134,20

Kırıkkale - Malatya arası tren yolculuğu

Kırıkkale'dan Malatya'ye tren ile yolculuk 447,58 km'dir ve 14 sa. 15 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:20'de ve sonuncusu 21:02'dedir. Kırıkkale'dan Malatya'ye tren ile en az ₺134,20 veya en fazla ₺142,85 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺134,20.

En düşük fiyat₺134,20
Yolculuk Süresi14 sa. 15 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺134,20
En yüksek fiyat₺142,85
İlk Kalkış13:20
Son Kalkış21:02
Mesafe447,58 km
KalkışKırıkkale
VarışMalatya
FirmaTCDD

Kirikkale - Malatya Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail size, Kırıkkale ile Malatya arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Malatya mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kırıkkale konumundan Malatya istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Malatya konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna ortalama tren fiyatları ₺137,88 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺134,20 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler Kırıkkale ile Malatya arasında seferler düzenliyor?

Ortaklarımız arasında, Kırıkkale ile Malatya arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Malatya konumuna hareket eden ilk tren saat 13:20 sonuncusu ise 21:02 kalkar. Kırıkkale konumundan Malatya konumuna gitmek için gereken süre 14 sa. 15 dk.. Malatya konumuna trenle ulaşmak ortalama 14 sa. 15 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 13 sa. 54 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 13:20, sonuncusu ise saatler 21:02 gösterdiğinde Kırıkkale konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Kırıkkale - Malatya hattında hizmet vermektedir?

Malatya konumuna hareket eden trenler vaktinde hareket eder ve oraya vaktinde ulaşır.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Malatya konumundan Kırıkkale konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle Malatya konumundan Kırıkkale konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kırıkkale konumundan Malatya konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kirikkale ile Malatya arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kırıkkale - Malatya arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kırıkkale - Malatya arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kırıkkale - Malatya arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kırıkkale - Malatya seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kirikkale şehrinden Malatya şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kalkış tarihi yaklaştıkça fiyat değişimi

Tren şirketleri hareket tarihi yaklaştıkça daha yüksek bilet fiyatları talep edebilir. Önümüzdeki günlerde fiyatlar ₺127,76 ile ₺149,11 arasında değişebilir ancak değişebilir. Tavsiyemiz, seyahatinizde potansiyel olarak 14%'ya kadar tasarruf etmek için mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızdır!

Kırıkkale'dan Malatya'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kırıkkale - Malatya tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺93,33 veya ortalama olarak ₺127,90 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺160,16 kadar olabilir.

Malatya konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Malatya konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kırıkkale - Malatya seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kırıkkale - Malatya arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kırıkkale - Malatya CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
31.33kg
Otobüs
33.57kg
Uçak
89.52kg
araba
71.61kg
Kırıkkale ile Malatya arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kırıkkale şehriyle Malatya şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 31.33kg'dır.
Kırıkkale ile Malatya şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kırıkkale ve Malatya arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı58.19kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.24kg ve araba yolculuğuna karşı 40.28kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine giden bir tren bileti, ₺137,88'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺134,20 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kırıkkale ile Malatya arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale ile Malatya arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺134,20'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kırıkkale ve Malatya arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kırıkkale şehriyle Malatya şehri arası mesafe 447,58 km'dir.
Kırıkkale ve Malatya arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kırıkkale ile Malatya yolculuk ortalama olarak 14 sa. 15 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 54 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kırıkkale ile Malatya arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kırıkkale konumundan Malatya istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine en erken tren 13:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale konumundan Malatya istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine en son tren 21:02 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺134,20 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kırıkkale ile Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kırıkkale ve Malatya arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 54 dk.'dır.
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kırıkkale ile Malatya arasında doğrudan bir tren vardır.
Kırıkkale ile Malatya arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Malatya şehrine olan tren yolculuğu 31.33kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kırıkkale'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kırıkkale'dan hafta sonu kaçamakları

Kırıkkale'dan diğer hedefler

Malatya iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar