Tren Kırıkkale - Şarkışla ₺103,27'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺103,27

Kırıkkale - Şarkışla arası tren yolculuğu

Kırıkkale'dan Şarkışla'ye tren ile yolculuk 255,01 km'dir ve 7 sa. 46 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:20'de ve sonuncusu 19:46'dedir. Kırıkkale'dan Şarkışla'ye tren ile en az ₺103,27 veya en fazla ₺103,64 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺103,27.

En düşük fiyat₺103,27
Yolculuk Süresi7 sa. 46 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺103,27
En yüksek fiyat₺103,64
İlk Kalkış13:20
Son Kalkış19:46
Mesafe255,01 km
KalkışKırıkkale
VarışŞarkışla
FirmaTCDD

Kirikkale - Sarkisla Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail üzerinden Kırıkkale ile Şarkışla arası ucuz biletler

Virail'in sizi Şarkışla mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Kırıkkale konumundan Şarkışla istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna ortalama tren fiyatları ₺103,46. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna fiyatlar yaklaşık ₺103,27 civarındadır.

Kırıkkale ile Şarkışla arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Kırıkkale ile Şarkışla arasında tren seferleri sunan ile de seyahat edebilirsiniz.

Şarkışla konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Şarkışla konumuna ulaşmak 7 sa. 46 dk. kadar zaman alır. Kırıkkale konumundan hareket eden ilk tren 13:20 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 19:46 gösterdiğinde ayrılır. Şarkışla konumuna ortalama yolculuk süresi 7 sa. 46 dk. iken, oraya en hızlı bağlantılarla 7 sa. 37 dk. kadar sürede ulaşabilirsiniz. Kırıkkale konumundan hareket eden ilk tren saat 13:20 kalkarken, sonuncusu saatler 19:46 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.

Hangi istasyonlar Kırıkkale - Şarkışla hattında hizmet vermektedir?

Şarkışla konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Şarkışla konumundan Kırıkkale konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Buna rağmen, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Trenle, Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Kırıkkale konumundan Şarkışla konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kirikkale ile Sarkisla arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kırıkkale - Şarkışla arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kırıkkale - Şarkışla arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kırıkkale - Şarkışla arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kırıkkale - Şarkışla seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kirikkale şehrinden Sarkisla şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kırıkkale'dan Şarkışla'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kırıkkale - Şarkışla tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺21,35 veya ortalama olarak ₺70,61 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺116,34 kadar olabilir.

Şarkışla konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Şarkışla konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kırıkkale - Şarkışla seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kırıkkale - Şarkışla arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kırıkkale - Şarkışla CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
17.85kg
Otobüs
19.13kg
Uçak
51kg
araba
40.8kg
Kırıkkale ile Şarkışla arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kırıkkale şehriyle Şarkışla şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 17.85kg'dır.
Kırıkkale ile Şarkışla şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kırıkkale ve Şarkışla arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı33.15kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 1.28kg ve araba yolculuğuna karşı 22.95kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine giden bir tren bileti, ₺103,46'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺103,27 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kırıkkale ile Şarkışla arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale ile Şarkışla arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺103,27'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kırıkkale ve Şarkışla arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kırıkkale şehriyle Şarkışla şehri arası mesafe 255,01 km'dir.
Kırıkkale ve Şarkışla arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kırıkkale ile Şarkışla yolculuk ortalama olarak 7 sa. 46 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 7 sa. 37 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kırıkkale ile Şarkışla arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Kırıkkale konumundan Şarkışla istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine en erken tren 13:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale konumundan Şarkışla istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine en son tren 19:46 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺103,27 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Kırıkkale ile Şarkışla arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kırıkkale ve Şarkışla arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 7 sa. 37 dk.'dır.
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kırıkkale ile Şarkışla arasında doğrudan bir tren vardır.
Kırıkkale ile Şarkışla arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Şarkışla şehrine olan tren yolculuğu 17.85kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kırıkkale'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kırıkkale'dan hafta sonu kaçamakları

Kırıkkale'dan diğer hedefler

Şarkışla iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar