Tren Kırıkkale - Yerköy ₺55,04'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺55,04

Kırıkkale - Yerköy arası tren yolculuğu

Kırıkkale'dan Yerköy'ye tren ile yolculuk 85,42 km'dir ve 1 sa. 52 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:20'de ve sonuncusu 21:02'dedir. Kırıkkale'dan Yerköy'ye tren ile en az ₺55,04 veya en fazla ₺59,28 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺55,04.

En düşük fiyat₺55,04
Yolculuk Süresi1 sa. 52 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺55,04
En yüksek fiyat₺59,28
İlk Kalkış13:20
Son Kalkış21:02
Mesafe85,42 km
KalkışKırıkkale
VarışYerköy
FirmaTCDD

Kirikkale - Yerkoy Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Virail üzerinden Kırıkkale ile Yerköy arası ucuz biletler

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Kırıkkale konumundan Yerköy konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Kırıkkale konumundan Yerköy konumuna ortalama tren fiyatları ₺57,62 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺55,04 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Hangi şirketler sizi Kırıkkale noktasından Yerköy istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Kırıkkale ile Yerköy arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Trenle Yerköy konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Yerköy konumuna ulaşmak 1 sa. 52 dk. kadar zaman alır. Kırıkkale konumundan hareket eden ilk tren 13:20 zamanında kalkarken sonuncusu istasyondan saatler 21:02 gösterdiğinde ayrılır. Yerköy konumuna trenle ulaşmak ortalama 1 sa. 52 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 1 sa. 48 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 13:20, sonuncusu ise saatler 21:02 gösterdiğinde Kırıkkale konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlar Kırıkkale - Yerköy hattında hizmet vermektedir?

Yerköy konumuna hareket edecek trenlerin vaktinde ayrılmaları ve vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Kırıkkale konumundan Yerköy konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Yerköy konumundan Kırıkkale konumuna gitmek isterseniz, 2 günlük aktarmaları mevcut. 2 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Eğer Yerköy konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle, Kırıkkale konumundan Yerköy konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

Kırıkkale konumundan Yerköy konumuna ulaşmak için günlük 2 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 2 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kirikkale ile Yerkoy arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kırıkkale - Yerköy arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kırıkkale - Yerköy arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kırıkkale - Yerköy arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kırıkkale - Yerköy seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kirikkale şehrinden Yerkoy şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kırıkkale'dan Yerköy'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kırıkkale - Yerköy tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺36,45 veya ortalama olarak ₺53,12 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺65,35 kadar olabilir.

Yerköy konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Yerköy konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kırıkkale - Yerköy seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kırıkkale - Yerköy arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kırıkkale - Yerköy CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
5.98kg
Otobüs
6.41kg
Uçak
17.08kg
araba
13.67kg
Kırıkkale ile Yerköy arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kırıkkale şehriyle Yerköy şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 5.98kg'dır.
Kırıkkale ile Yerköy şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kırıkkale ve Yerköy arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı11.1kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.43kg ve araba yolculuğuna karşı 7.69kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine giden bir tren bileti, ₺57,62'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺55,04 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kırıkkale ile Yerköy arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale ile Yerköy arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺55,04'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kırıkkale ve Yerköy arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kırıkkale şehriyle Yerköy şehri arası mesafe 85,42 km'dir.
Kırıkkale ve Yerköy arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kırıkkale ile Yerköy yolculuk ortalama olarak 1 sa. 52 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 1 sa. 48 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kırıkkale ile Yerköy arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
Kırıkkale konumundan Yerköy istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine en erken tren 13:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale konumundan Yerköy istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine en son tren 21:02 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺55,04 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
Kırıkkale ile Yerköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kırıkkale ve Yerköy arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 1 sa. 48 dk.'dır.
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kırıkkale ile Yerköy arasında doğrudan bir tren vardır.
Kırıkkale ile Yerköy arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Yerköy şehrine olan tren yolculuğu 5.98kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kırıkkale'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kırıkkale'dan hafta sonu kaçamakları

Kırıkkale'dan diğer hedefler

Yerköy iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar