Tren Kırıkkale - Tatvan ₺214,65'den başlayan fiyatlar

20/04/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri
Dan başla
₺214,65

Kırıkkale - Tatvan arası tren yolculuğu

Kırıkkale'dan Tatvan'ye tren ile yolculuk 771,45 km'dir ve 24 sa. 35 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 13:20'de ve sonuncusu 13:20'dedir. Kırıkkale'dan Tatvan'ye tren ile en az ₺214,65 veya en fazla ₺225,33 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺214,65.

En düşük fiyat₺214,65
Yolculuk Süresi24 sa. 35 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺214,65
En yüksek fiyat₺225,33
İlk Kalkış13:20
Son Kalkış13:20
Mesafe771,45 km
KalkışKırıkkale
VarışTatvan
FirmaTCDD

Kirikkale - Tatvan Tren saatleri

Ayrılış tarihi
20 Nis 2024 Cumartesi

Kırıkkale ile Tatvan arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Kırıkkale Tatvan arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna ortalama tren fiyatları ₺218,15 civarındadır, ama önceden rezervasyon yaptırabilir, ya da biletiniz için daha az yoğun tarihler ve zamanlar seçebilirseniz ₺214,65 tutarında ucuz tren biletler bulabilirsiniz.

Kırıkkale ile Tatvan arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Kırıkkale ile Tatvan arasında tren bağlantıları sunan şirketini de bulacaksınız.

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Kırıkkale Tatvan arası hizmet veren tren hattı 24 sa. 35 dk. kadar sürer. İlk tren saat 13:20, sonuncusu ise saatler 13:20 gösterdiğinde hareket eder. Tatvan konumuna trenle ulaşmak ortalama 24 sa. 35 dk. sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 24 sa. 35 dk. yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 13:20, sonuncusu ise saatler 13:20 gösterdiğinde Kırıkkale konumundan hareket eder.

Hangi istasyonlardan Tatvan konumuna tren seferleri bulunur?

Tatvan konumuna, vaktinde hareket edip hedefine vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna 1 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 1 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Tatvan konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir. Trenle Tatvan konumundan Kırıkkale konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Kırıkkale konumundan Tatvan konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Kirikkale ile Tatvan arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

Kırıkkale - Tatvan arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte Kırıkkale - Tatvan arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer Kırıkkale - Tatvan arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, Kırıkkale - Tatvan seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Biletleri şu tarihe kadar göster:
Kirikkale şehrinden Tatvan şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

Kırıkkale'dan Tatvan'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz Kırıkkale - Tatvan tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺79,16 veya ortalama olarak ₺175,02 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺238,03 kadar olabilir.

Tatvan konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Tatvan konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Kırıkkale - Tatvan seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
Kırıkkale - Tatvan arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre Kırıkkale - Tatvan CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
54kg
Otobüs
57.86kg
Uçak
154.29kg
araba
123.43kg
Kırıkkale ile Tatvan arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? Kırıkkale şehriyle Tatvan şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 54kg'dır.
Kırıkkale ile Tatvan şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? Kırıkkale ve Tatvan arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı100.29kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 3.86kg ve araba yolculuğuna karşı 69.43kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine giden bir tren bileti, ₺218,15'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺214,65 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
Kırıkkale ile Tatvan arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
Kırıkkale ile Tatvan arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺214,65'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
Kırıkkale ve Tatvan arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
Kırıkkale şehriyle Tatvan şehri arası mesafe 771,45 km'dir.
Kırıkkale ve Tatvan arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
Kırıkkale ile Tatvan yolculuk ortalama olarak 24 sa. 35 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 24 sa. 35 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
Kırıkkale ile Tatvan arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
Kırıkkale konumundan Tatvan istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine en erken tren 13:20 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale konumundan Tatvan istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine en son tren 13:20 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺214,65 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
Kırıkkale ile Tatvan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
Kırıkkale ve Tatvan arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 24 sa. 35 dk.'dır.
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, Kırıkkale ile Tatvan arasında doğrudan bir tren vardır.
Kırıkkale ile Tatvan arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
Kırıkkale şehrinden Tatvan şehrine olan tren yolculuğu 54kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

Kırıkkale'dan yerele geçin

Trend rotalar

Kırıkkale'dan hafta sonu kaçamakları

Kırıkkale'dan diğer hedefler

Tatvan iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar