Yerköy - Tatvan arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 42 TL
Yolculuk süresi 20 sa 21 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 14:34
Son kalkış: 14:34
Mesafe 686km

Yerköy ile Tatvan arası en iyi tren bileti tekliflerini karşılaştırın.

Virail ile Yerköy Tatvan istikametindeki tren fiyatlarını göz açıp kapayıncaya kadar karşılaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken

Hangi şirketler Yerköy ile Tatvan arasında seferler düzenliyor?

Tatvan konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Yerköy konumundan Tatvan konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Yerköy konumundan Tatvan konumuna 41,99 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Tatvan konumuna biletler ortalama 138,31 TL kadar tutar.

,

Yerköy - Tatvan arası trenler


Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Tatvan konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlardan Tatvan konumuna tren seferleri bulunur?

Tatvan konumuna hareket eden trenler Yerköy vaktinde hareket eder ve oraya Tatvan Gar vaktinde ulaşır.

Yerköy konumundan Tatvan konumuna kullanabileceğim kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Yerköy konumundan Tatvan konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Yerköy konumundan Tatvan konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 21 hours and 28 minutes gibi bir sürede Tatvan konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 21 hours and 28 minutes kadar sürer. Tatvan konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 14:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren Yerköy konumunu saatler 14:11 gösterdiğinde terkeder.