Yerköy - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 5 TL
Yolculuk süresi 3 sa 41 dk
Günlük bağlantılar 14
İlk kalkış: 03:37
Son kalkış: 04:41
Mesafe 141km

Yerköy ile Ankara arası en ucuz tren biletleri virail

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Yerköy Ankara arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi Yerköy noktasından Ankara istikametine tren ile götürüyor?

Ortaklarımız arasında, Yerköy ile Ankara arasında tren bağlantıları sunan Tcdd şirketini de bulacaksınız.

Ankara konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 33,70 TL iken, Yerköy konumundan Ankara konumuna sadece 4,50 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Bilet fiyatı : Yerköy - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
59 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Yerköy - Ankara arası trenler


Yiyecek ve içeceklerinizi önceden almayı unutmayın

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlar Yerköy - Ankara hattında hizmet vermektedir?

Ankara konumuna, Yerköy vaktinde hareket edip hedefine Kayaş or Ankara Gar vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Yerköy konumundan Ankara konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Yerköy konumundan Ankara konumuna her gün 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Yerköy konumundan Ankara konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna ortalama yolculuk süresi 3 hours and 37 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 3 hours and 28 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Yerköy konumundan hareket eden ilk tren saat 03:11 kalkarken, sonuncusu saatler 04:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.