Yerköy - Ankara arası otobüs bulun

Resmi ortağı


Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 50,72TL
Yolculuk süresi 2 sa 45 dk
Günlük bağlantılar 21
İlk kalkış: 03:29
Son kalkış: 21:45
Mesafe 141km

Virail sizin için, Yerköy konumundan Ankara konumuna en iyi otobüs bileti fırsatlarını bulur.

Yerköy konumundan Ankara konumuna en uygun otobüs biletleri bulmak virail ile çok kolay. Yolculuk tarihinizi seçtiğinizde, virail partnerlerimizden yüzlerce teklifi karşılaştırıp, size en uygun olanını bulur.

Yerköy konumundan Ankara konumuna otobüs biletleri ne kadar?

Yerköy konumundan Ankara konumuna bulabileceğiniz otobüs biletleri ortlama 7,72 TL civarında. Yine de, eğer seyahat tarihleriniz belliyse, hiç zaman kaybetmeden, 7,72 TL gibi bir ücretle bilet edinmek için rezervasyonunuzu yaptırın.

Yerköy konumundan Ankara konumuna giderken, otobüsler hangi istasyonları kullanıyorlar?

Yerköy - Ankara istikametindeki otobüs hatları Yerköy Shell Otobüs Durağı istasyonundan kalkar ve Aşti istasyonunda yolculuğunu tamamlar.

Bilet fiyatı : Yerköy - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
17,49 TL4,50 TL Tümünü gör Tümünü gör 4,50 TL17,49 TL Tümünü gör

Yerköy ilinden Ankara iline otobüsler


Eğer otobüs seferlerinin ihtiyaçlarınıza tam olarak yanıt vermediğini düşünüyorsanız, trenle yolculuğun ya da araç paylaşımının, bu gibi kısa mesafelerde iyi birer alternatif olduğunu unutmayın.

Yerköy konumundan Ankara konumuna yapacağınız yolculuk için farklı seçenekler arıyorsanız, tren yolculuğu ya da araç paylaşımı, bu gibi mesafeler için iyi birer alternatiftir.

Yerköy konumundan Ankara konumuna gitmek için gün içinde kaç bağlantı bulunmaktadır?

Yerköy konumundan Ankara konumuna otobüsle seyahat edebilmeniz için her gün 21 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında en azından bir değişim yapacağınız 0 seferlerinin yanı sıra, direkt 21 seferlerinin de bulunduğunu göz önünde bulundurun. Aktarmalı bir hattı seçmek, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa bile, çok az bağlantının bulunduğu durumlarda ve son dakika karar verdiğiniz bir yolculuğa çıkacağınızda en iyi seçenek olabilir. Yine de, eğer yolculuğunuzda otobüsünüzü değiştirmek istemiyorsanız direkt bir hat seçiniz.

Ankara konumuna hareket eden otobüsler saat kaçta kalkar?

İlk otobüs Yerköy konumundan saatler 03:06 olduğunda ayrılırken, sonuncusu saat 19:06 olduğunda yolculuğuna başlar. Seyahat süresi ortalama 2 hours and 40 minutes iken, en hızlı seferler sizi 2 hours and 30 minutes gibi bir sürede hedefinize ulşatırır.

Hangi otobüs firmaları Yerköy - Ankara güzergahında hizmet vermektedir?

Yerköy konumundan Ankara konumuna Ankara As Turizm and Gülen Turizm otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.