Eskişehir - Ankara arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 37,50 TL
Yolculuk süresi 1 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 5
İlk kalkış 15:11
Son kalkış 23:43
Mesafe 200 km

Eskişehir ile Ankara arası en ucuz tren biletleri virail

Mükemmel tren bağlantılarını bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Virail sayesinde, sadece seyahat tarihinizi girerek, yüzlerce teklifi birbiriyle karşılaştırabileceksiniz. Ücret ve ayrılış zamanı filtreleri ile sonuçları sınırlandırıp kusursuz sonuca ulaşabileceksiniz. Rezervasyonlar, otomatik olarak yönlendirileceğiniz, işletmelerin kendi sitelerinden yapılacaktır.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Eskişehir konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 37,54 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Eskişehir konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık 36,15 TL civarındadır.

Hangi şirketler Eskişehir ile Ankara arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, arasında, Eskişehir ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Bilet fiyatı : - her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL 37,50 TL Tümünü gör 37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Eskişehir - Ankara arası trenler

Eskişehir konumundan Ankara konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna hareket eden ilk tren saati 06:42 iken, sonuncusu saatler 23:43 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 sa 29 dk, ama en hızlı trenler sizi Ankara konumuna 1 sa 26 dk gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ankara konumuna hareket edecek trenlerin Eskişehir vaktinde ayrılmaları ve Ankara Gar vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Ankara konumuna 4 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 4 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Eğer Ankara konumuna gitmeye son anda karar verdiyseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olsa da, seçeceğiniz seferde aktarmalar azsa, bu daha verimli bir seyahatin başlangıcı olabilir.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna ulaşmak için günlük 4 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatlarda, en azından bir kere tren değiştirmenizi gerektiren hatların yanı sıra, direkt 4 güzergahların da olduğunu dikkate alınız. Bu şekilde yolculuğunuz sırasında bir tren değişimi yapmak durumunda kalmayacaksınız.