Eskişehir - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 25 TL
Yolculuk süresi 1 sa 29 dk
Günlük bağlantılar 48
İlk kalkış: 03:59
Son kalkış: 20:57
Mesafe 200km

Virail üzerinden Eskişehir ile Ankara arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Eskişehir ile Ankara arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ankara konumuna ulaşmak için güvenebileceğiniz Tcdd şirketi, ortaklarımızdan sadece biridir.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Eskişehir konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 50,25 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz Eskişehir konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık 25,49 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : Eskişehir - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
37,50 TL37,50 TL37,50 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

Eskişehir - Ankara arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Kısa mesafelerde, otobüs seferleri ve araç paylaşımı, tren yolculuğuna iyi bir alternatif olarak düşünülebilir, hele ki kısıtlı bir bütçeniz varsa.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna tren seferleri bulunur?

Ankara konumuna, Eskişehir vaktinde hareket edip hedefine Ankara Gar vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Eskişehir konumundan Ankara konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 3 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 3 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

Eskişehir konumundan Ankara konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Ankara konumuna hareket eden ilk tren saati 03:11 iken, sonuncusu saatler 20:09 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 1 hour and 47 minutes, ama en hızlı trenler sizi Ankara konumuna 1 hour and 30 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.