İzmir - Ankara arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 51 TL
Yolculuk süresi 13 sa 40 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış: 18:05
Son kalkış: 18:05
Mesafe 520km

Virail üzerinden İzmir ile Ankara arası ucuz biletler

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İzmir ile Ankara arasında seferler düzenliyor?

Virail, arasında, İzmir ile Ankara arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İzmir konumundan Ankara konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

İzmir konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları 87,71 TL. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmir konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık 51,45 TL civarındadır.

Bilet fiyatı : İzmir - Ankara her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
109,33 TL75,16 TL259,52 TL97,38 TL105,16 TL105,09 TL93,21 TL
57,81 TL58,13 TL58,58 TL57,94 TL73,62 TL58,13 TL58,01 TL

İzmir - Ankara arası trenler


Trenle seyahat ederken biletinizi her zaman yanınızda bulundurun

Eğer trende uzun saatler geçirmek istemiyorsanız, uçakla yolculuğu düşünebilirsiniz. Özellikle erken rezervsayon yapabileceğiniz durumlarda Ankara konumuna uçmak bir hayli uygun olacaktır.

Hangi istasyonlar İzmir ve Ankara konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Ankara konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) vaktinde hareket eder ve oraya Ankara Gar vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Ankara konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Ankara konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

İzmir konumundan Ankara konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

En hızlı güzergahları seçtiğinizde 14 hours and 32 minutes gibi bir sürede Ankara konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 14 hours and 32 minutes kadar sürer. Ankara konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 18:11 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 18:11 gösterdiğinde terkeder.