Tren İzmir - Ankara ₺162,74'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Ankara arası tren yolculuğu

İzmir'dan Ankara'ye tren ile yolculuk 520,96 km'dir ve 13 sa. 54 dk. sürer. Her gün 1 bağlantıları vardır, ilk kalkış 19:05'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Ankara'ye tren ile en az ₺162,74 veya en fazla ₺163,47 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺162,74.

En düşük fiyat₺162,74
Yolculuk Süresi13 sa. 54 dk.
Günlük Bağlantı1
En düşük fiyat₺162,74
En yüksek fiyat₺163,47
İlk Kalkış19:05
Son Kalkış19:05
Mesafe520,96 km
Kalkışİzmir
VarışAnkara
FirmaTCDD

Izmir - Ankara Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, İzmir ile Ankara arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Ankara arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Ankara konumuna en ucuz tren bileti ne kadar?

İzmir konumundan Ankara konumuna ortalama tren fiyatları ₺163,10. Ancak önceden rezervasyon yaptırabilirseniz ya da yolculuk tarihinizde esnek olabilirseniz İzmir konumundan Ankara konumuna fiyatlar yaklaşık ₺162,74 civarındadır.

İzmir ile Ankara arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

İzmir konumundan Ankara konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Ankara konumuna hareket eden ilk tren saat 19:05 sonuncusu ise 19:05 kalkar. İzmir konumundan Ankara konumuna gitmek için gereken süre 13 sa. 54 dk.. Ankara konumuna hareket eden ilk tren saati 19:05 iken, sonuncusu saatler 19:05 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 13 sa. 54 dk., ama en hızlı trenler sizi Ankara konumuna 13 sa. 54 dk. gibi bir sürede ulaştırabilir.

Hangi istasyonlardan Ankara konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Ankara konumuna hareket eden trenler, İzmir konumundan Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve hedeflerine Esenboğa International Airport, ESB vaktinde ulaşırlar.

İzmir konumundan Ankara konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

Trenle Ankara konumundan İzmir konumuna gitmek isterseniz, 1 günlük aktarmaları mevcut. 1 güzergahlarının direkt, 0 güzergahlarının ise bir ya da daha fazla aktarmalı olduğunu göz önünde bulundurun. Bu nedenle, yolculuğunuz sırasında tren değiştirmek istemiyorsanız, direkt güzergahlardan birinden bilet almanızı öneririz. Yine de, yolculuğunuzu aynı trende bitirmek niyetindeyseniz ve tren değişimi yapmak istemiyorsanız, direkt bir hat için bilet seçimi yapmanızı öneririz. Trenle, İzmir konumundan Ankara konumuna günlük sadece bir aktarma mavcuttur. Bu nedenle biletinizi alırken özellikle dikkatli olunuz.

İzmir konumundan Ankara konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 1 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 1 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Ankara arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Ankara arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Ankara arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Ankara arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Ankara seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Ankara şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Ankara'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Ankara tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺69,03 veya ortalama olarak ₺113,05 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺148,74 kadar olabilir.

Ankara konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Ankara konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Ankara seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Ankara arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Ankara CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
36.47kg
Otobüs
39.07kg
Uçak
104.19kg
araba
83.35kg
İzmir ile Ankara arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Ankara şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 36.47kg'dır.
İzmir ile Ankara şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Ankara arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı67.72kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 2.6kg ve araba yolculuğuna karşı 46.88kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Ankara şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Ankara şehrine giden bir tren bileti, ₺163,10'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺162,74 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Ankara arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Ankara arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺162,74'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Ankara arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Ankara şehri arası mesafe 520,96 km'dir.
İzmir ve Ankara arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Ankara yolculuk ortalama olarak 13 sa. 54 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 13 sa. 54 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Ankara şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Ankara arası günde ortalama 1 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Ankara istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Ankara şehrine en erken tren 19:05 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Ankara istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Ankara şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Ankara şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺162,74 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Ankara şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Ankara şehrine gitmek için ortalama 1 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Ankara arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 13 sa. 54 dk.'dır.
İzmir şehrinden Ankara şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Ankara arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Ankara arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Ankara şehrine olan tren yolculuğu 36.47kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Ankara iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar