İzmir - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 152 km

Virail size, İzmir ile Balıkesir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler İzmir ile Balıkesir arasında seferler düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Bilet fiyatı : - her gün

65,24 TL 64,05 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Balıkesir arası trenler

Trenle Balıkesir konumuna ulaşmak için ne kadar süreye ihtiyacım var?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. İzmir konumundan Balıkesir konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlar İzmir - Balıkesir hattında hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna, İzmir (Basmane) vaktinde hareket edip hedefine Balıkesir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Trenle İzmir konumundan Balıkesir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Trenle Balıkesir konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.