Tren İzmir - Balıkesir ₺31,11'den başlayan fiyatlar

22/05/2024
+ Dönüş ekle
Booking.com konaklama alternatifleri

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Daha
Daha
Daha

İzmir - Balıkesir arası tren yolculuğu

İzmir'dan Balıkesir'ye tren ile yolculuk 152,07 km'dir ve 4 sa. 10 dk. sürer. Her gün 2 bağlantıları vardır, ilk kalkış 06:40'de ve sonuncusu 19:05'dedir. İzmir'dan Balıkesir'ye tren ile en az ₺31,11 veya en fazla ₺67,38 için seyahat etmek mümkündür. Bu yolculuk için en iyi fiyat ₺31,11.

En düşük fiyat₺31,11
Yolculuk Süresi4 sa. 10 dk.
Günlük Bağlantı2
En düşük fiyat₺31,11
En yüksek fiyat₺67,38
İlk Kalkış06:40
Son Kalkış19:05
Mesafe152,07 km
Kalkışİzmir
VarışBalıkesir
FirmaTCDD

Izmir - Balıkesir Tren saatleri

Ayrılış tarihi
22 May 2024 Çarşamba

Virail size, İzmir ile Balıkesir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Virail'in sizi Balıkesir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. İzmir konumundan Balıkesir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna tren bilet ücretleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, İzmir konumundan Balıkesir konumuna ₺31,11 tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Balıkesir konumuna biletler ortalama ₺62,04 kadar tutar.

İzmir ile Balıkesir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Virail, arasında, İzmir ile Balıkesir arasında tren seferleri sunan şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

İzmir Balıkesir arası hizmet veren tren hattı 4 sa. 10 dk. kadar sürer. İlk tren saat 06:40, sonuncusu ise saatler 19:05 gösterdiğinde hareket eder. En hızlı güzergahları seçtiğinizde 4 sa. 6 dk. gibi bir sürede Balıkesir konumuna varmış olacaksınız. Bu yolculuk normalde ortalama 4 sa. 10 dk. kadar sürer. Balıkesir konumuna doğru hareket eden ilk tren saat 06:40 istasyondan ayrılırken, sonuncu tren İzmir konumunu saatler 19:05 gösterdiğinde terkeder.

Hangi istasyonlar İzmir ve Balıkesir konumlarından hareket eden trenlere hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler Adnan Menderes Airport, ADB vaktinde hareket eder ve oraya Balıkesir vaktinde ulaşır.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Balıkesir konumuna 2 günlük tren aktarmaları mevcuttur. Bu hatların arasında, en az bir kez tren değiştirmenizi gerektirecek 0 hatlarının yanı sıra, aktarma yapmanızı gerektirmeyen direkt güzergahlı 2 direk bağlantılı hatlarının olduğunu da göz önünde bulundurun. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size, önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz. Trenle Balıkesir konumundan İzmir konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna trenle ulaşmak isterseniz,bu yolculuk için günlük uygun 2 bağlantıları mevcuttur. Lütfen bütün 2 güzergahlarının direkt hatlar olduğunu dikkate alınız. Aralarında aktarmalı bir tren değişimi yoktur. Bu sebeple yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.

İçeriğin devamını gösterEk içeriği gizle

Izmir ile Balıkesir arası yolculuk için fiyat ve bilet karşılaştırması

İzmir - Balıkesir arası ucuz tren biletleri
Seyahatiniz için en iyi tren bileti fırsatını mı arıyorsunuz? İşte İzmir - Balıkesir arası ucuz tren bileti almanın 4 yolu.

Önceden rezervasyon yapın ve tasarruf edin

Eğer İzmir - Balıkesir arası seyahatiniz için en iyi fırsatı arıyorsanız, önceden tren bileti rezervasyonu yapmak para tasarrufu sağlamanın harika bir yoludur. Önceden rezervasyon yapılabilen biletlerin genellikle seyahat tarihinizden 3 ay öncesine kadar mevcut olmadığını unutmayın.

Seyahat süreniz konusunda esnek kalın ve yoğun olmayan yolculukları keşfedin

Gezilerinizi yoğun olmayan seyahat zamanlarına göre planlamak, yalnızca kalabalıktan kaçınabileceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda paradan da tasarruf etmenizi sağlayabilir. Programınızda esnek olmak ve alternatif rotaları veya saatleri göz önünde bulundurmak, İzmir - Balıkesir seyahatiniz için harcadığınız para miktarını önemli ölçüde etkileyecektir.

Her zaman özel teklifleri kontrol edin

En son fırsatları kontrol etmek, para tasarrufu yaparak biriktirmenize yardımcı olabilir. Bu nedenle zaman ayırarak fiyatları gözden geçirmek ve karşılaştırmak önemlidir. Böylece biletinizde en iyi fırsatı elde ettiğinizden emin olun ve çocuklar, gençler ve yaşlılar için özel ücretlerden olduğu gibi grup indirimlerinden de yararlanın.

Daha yavaş trenlerin veya aktarma trenlerin potansiyelini keşfedin

Esnek bir zaman dilimiyle seyahat planlıyorsanız, neden manzaralı bir rotayı tercih etmiyorsunuz? Daha yavaş trenleri veya daha fazla durak yapan aktarma trenlerini kullanmak biletinizin fiyatına dair bir tasarruf sağlayabilir. Eğer takviminize uyuyorsa kesinlikle düşünmeye değer bir seçenektir.

Izmir şehrinden Balıkesir şehrine seyahatinizde rezervasyon için en iyi vakit

Virail Pro İpucu ✌: 10 gün önceden rezervasyon ortalama %10 tasarruf sağlar

İzmir'dan Balıkesir'ye ucuz tren bileti rezervasyonu yapmak için en iyi zaman

En ucuz İzmir - Balıkesir tren biletleri, eğer şanslıysanız ₺17,67 veya ortalama olarak ₺43,49 gibi düşük bir fiyata bulunabilir. En pahalı biletin maliyeti ₺60,75 kadar olabilir.

Balıkesir konumuna trenle seyahat etmek için en iyi günü bulun

Balıkesir konumuna trenle seyahat ederken, kalabalıktan kaçınmak istiyorsanız aşağıdaki grafiği kullanarak müşterilerimizin önümüzdeki 30 gün içinde ne sıklıkta seyahat ettiğini kontrol edebilirsiniz. Ortalama olarak, seyahat için en yoğun saatler sabah 6:30 ile 9:00 veya akşam 16:00 ile 19:00 arasındadır. Özellikle büyük şehirlerde, varmak için biraz daha zamana ihtiyacınız olabileceğinden, kalkış noktanıza seyahat ederken lütfen bunu aklınızda bulundurun!

İzmir - Balıkesir seyahatinde TCDD tarafından sunulan hizmetler
İzmir - Balıkesir arası train ile seyahat ederken sunulan hizmetleri karşılaştırın.
İmkanlar TCDD
quiet_zone Sessiz alan check
wifi Wifi check
power_sockets Priz check
luggage Bagaj check
accessibility Erişilebilirlik check
food_and_drink Yeme - içme check
air_con Klima check
bicycle Bisiklet check
sleeper_couchette Yataklı vagon check

Tren'a göre İzmir - Balıkesir CO2 Emisyonları

Ecology
Tren
10.64kg
Otobüs
11.41kg
Uçak
30.41kg
araba
24.33kg
İzmir ile Balıkesir arası tren yolculuğu için CO2 emisyonu oranı ne kadardır? İzmir şehriyle Balıkesir şehri arasında tren ile yapılan yolculuk için CO2 emisyonu 10.64kg'dır.
İzmir ile Balıkesir şehirleri arasında seyahat etmek için trene binerek ne kadar CO2 tasarrufu sağlayabilirim? İzmir ve Balıkesir arası seyahatinizde treni tercih ettiğinizde uçak yolculuğuna karşı19.77kg CO2 emisyonu, otobüs yolculuğuna karşı 0.77kg ve araba yolculuğuna karşı 13.69kg tasarruf edebilirsiniz.

İyileştirebileceğimiz bir şey var mı?

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir şehrinden Balıkesir şehrine tren bileti ne kadardır?
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine giden bir tren bileti, ₺62,04'dir. Ancak fiyat, ne kadar erken satın aldığınıza ve günün yoğun bir saatinde olup olmadığına bağlı olarak değişir. Bazen tren biletlerini ₺31,11 kadar ucuz bir fiyata bulabilirsiniz.
İzmir ile Balıkesir arasındaki en ucuz tren bileti ne kadardır?
İzmir ile Balıkesir arasındaki seyahatiniz için alabileceğiniz en ucuz bilet ₺31,11'dir. Mümkün olan en ucuz bileti almak için olabildiğince erken bir tarihte ve günün yoğun olmayan saatlerinde rezervasyon yapmanızı öneririz.
İzmir ve Balıkesir arası mesafe tren ile ne kadar uzunluktadır?
İzmir şehriyle Balıkesir şehri arası mesafe 152,07 km'dir.
İzmir ve Balıkesir arasındaki tren yolculuğu ne kadar sürer?
İzmir ile Balıkesir yolculuk ortalama olarak 4 sa. 10 dk.'dır. En hızlı seçenek ise sizi oraya 4 sa. 6 dk. içerisinde ulaştıracaktır.
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine günde kaç tane tren gidiyor?
İzmir ile Balıkesir arası günde ortalama 2 bağlantı bulunur.
İzmir konumundan Balıkesir istikametine giden ilk tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine en erken tren 06:40 saatinde kalkar. Ancak saatler değişebileceği için dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir konumundan Balıkesir istikametine giden son tren ne zaman kalkmaktadır?
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine en son tren 19:05 saatinde kalkmaktadır. Ancak, saat farklı olabileceğinden dönüş yapmak istediğiniz gün programı kontrol ettiğinizden emin olmakta fayda vardır.
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için biletimi önceden ayırmalı mıyım?
Yapabiliyorsanız, daha fazla tasarruf etmenizi sağlamak için biletinizi mümkün olduğunca erken ayırtmanızı öneririz. Bulduğumuz en ucuz tren bileti ₺31,11 fiyatındadır ama talebe göre değişiklik gösterebilir.
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine gidebilmek için kaç tane doğrudan bağlantı bulunmaktadır?
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine gitmek için ortalama 2 doğrudan bağlantı vardır.
İzmir ile Balıkesir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi ne kadardır?
İzmir ve Balıkesir arasında tren ile en hızlı yolculuk süresi 4 sa. 6 dk.'dır.
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine doğrudan giden bir tren var mı?
Evet, İzmir ile Balıkesir arasında doğrudan bir tren vardır.
İzmir ile Balıkesir arası tren yolculuğu ne kadar CO2 salınımı yapmaktadır?
İzmir şehrinden Balıkesir şehrine olan tren yolculuğu 10.64kg CO2 emisyonu oluşturmaktadır.

İzmir'dan yerele geçin

Trend rotalar

İzmir'dan hafta sonu kaçamakları

İzmir'dan diğer hedefler

Balıkesir iline giden ana güzergahlar

İlgili güzergahlar

Popüler olan diğer rotalar