İzmir - Balıkesir arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 18 TL
Yolculuk süresi 4 sa 1 dk
Günlük bağlantılar 30
İlk kalkış: 07:40
Son kalkış: 19:05
Mesafe 152km

İzmir ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, İzmir Balıkesir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler sizi İzmir noktasından Balıkesir istikametine tren ile götürüyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Balıkesir konumuna en ucuz tren bilet ücretleri ne kadar?

Önceden rezervasyon yaparsanız İzmir konumundan Balıkesir konumuna 18,23 TL tutarında ucuz tren biletleri bulabilirsiniz. Bu güzergahın ortalama ücreti 46,60 TL kadardır.

Bilet fiyatı : İzmir - Balıkesir her gün

Bugün Yarın 2 gün içinde 3 gün içinde 4 gün içinde 5 gün içinde 6 gün içinde
39,82 TL Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör Tümünü gör

İzmir - Balıkesir arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Hangi istasyonlardan Balıkesir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

Balıkesir konumuna, İzmir (Basmane) vaktinde hareket edip hedefine Balıkesir vaktinde ulaşması beklenen treniyle ulaşabilirsiniz.

İzmir konumundan Balıkesir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?

İzmir konumundan Balıkesir konumuna her gün 30 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Balıkesir konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk tren saati 07:11 iken, sonuncusu saatler 19:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Bu yolculuğun ortalama süresi 4 hours and 31 minutes, ama en hızlı trenler sizi Balıkesir konumuna 4 hours and 25 minutes gibi bir sürede ulaştırabilir.