Çiğli - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

Mesafe 152 km

Virail size, Çiğli ile Balıkesir arasındaki en iyi tren bileti fırsatlarını bulur.

Eğer tren yolculuğunuz için en iyi fiyatları, en kolay şekilde bulmak istiyorsanız, virail tam da aradığınız site. Siz sadece seyahat tarihinizi seçin, virail, partnerlerimizin sunduğu tüm bağlantıları size göstersin. Sonuçları filtreleyerek bütçeniz ve programınız için mükemmel çözümü bulun. Virail sizi basit ve güvenli bir rezervasyon yapmanız için şirketin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Çiğli ile Balıkesir arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Trenle Balıkesir konumundan Çiğli konumuna mı gitmek istersiniz? Bu mümkün ama bu iki şehir arasında sadece bir aktarma mevcut. Dolayısıyla teklifleri incelerken özel bir ilgi göstermenizi öneririz.

Virail, arasında, Çiğli ile Balıkesir arasında tren seferleri sunan Tcdd şirketinin de bulunduğu Avrupa ve dünyanın geri kalanında 200'ü aşkın ortakla birlikte çalışır.

Çiğli - Balıkesir arası trenler

Çiğli konumundan Balıkesir konumuna kalkan ilk ve son tren seferleri hangileridir?

Balıkesir konumuna hareket eden ilk tren saat sonuncusu ise kalkar. Çiğli konumundan Balıkesir konumuna gitmek için gereken süre .

Hangi istasyonlar Çiğli - Balıkesir hattında hizmet vermektedir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler İzmir (Basmane) and Çiğli vaktinde hareket eder ve oraya Saruhanlı and Balıkesir vaktinde ulaşır.

Seyahate çıkacağınız vakitte bir sınırlama bulunmuyorsa, hafta içi ve sezon dışı dönemlerde çok ucuz biletler bulabilceğinizi unutmayın.

Eğer tren saatleri programınıza ya da bütçenize uymuyorsa, yolculuğunuzun süresini çok büyük ölçüde değiştirmeden, otobüs ve araç paylaşımı yöntemleri, size zaman ve fiyat alternatifleri sunabilir.

Çiğli konumundan Balıkesir konumuna yapılan yolculuklar için kaç adet günlük tren aktarması bulunmaktadır?