Çiğli - İzmir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


İzmir şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 4,50TL
Yolculuk süresi 27 dak
Günlük bağlantılar 6
İlk kalkış: 06:36
Son kalkış: 22:40
Mesafe 17km

Virail üzerinden Çiğli ile İzmir arası ucuz biletler

Virail'in sizi İzmir mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Çiğli konumundan İzmir istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Çiğli ile İzmir arasındaki tren seferleri, hangi şirketler ile seyahat edebilirsiniz?

Ortaklarımız arasında, Çiğli ile İzmir arasında tren seferleri sunan Tcdd ile de seyahat edebilirsiniz.

Çiğli konumundan İzmir konumuna ucuz tren biletleri ne kadar?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Çiğli konumundan İzmir konumuna 4,50 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü İzmir konumuna biletler ortalama 19,49 TL kadar tutar.

,

Çiğli - İzmir arası trenler


Çiğli İzmir arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan İzmir konumuna giden bir tren bulabilirsiniz ve oraya ne zaman varırsınız?

İzmir konumuna hareket edecek trenlerin Çiğli vaktinde ayrılmaları ve İzmir (Basmane) vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Trenle Çiğli konumundan İzmir konumuna yolculuk: ne kadar günlük aktarma mevcut?

Çiğli konumundan İzmir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 4 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 4 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yine de, eğer önceliğiniz, yolcuğunuz süresince aynı trende kalmak ise, direkt bir hattı tercih etmek sizin için en uygun seçenek olabilir.

İzmir konumuna gidecek trenler ne zaman kalkıyor ve yolculuk ne kadar sürmektedir?

İzmir konumuna ortalama yolculuk süresi 25 minutes iken, oraya en hızlı bağlantılarla 24 minutes kadar sürede ulaşabilirsiniz. Çiğli konumundan hareket eden ilk tren saat 06:08 kalkarken, sonuncusu saatler 22:08 gösterdiğinde istasyondan ayrılmış olur.