Balıkesir - Çiğli arası tren bulun

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun


Çiğli şehrinde kiralamak için bir araba bulun.

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 16,76TL
Yolculuk süresi 3 sa 55 dk
Günlük bağlantılar 10
İlk kalkış: 05:05
Son kalkış: 17:56
Mesafe 152km

Balıkesir ile Çiğli arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail'in sizi Çiğli mevkiine ulaştırmak için sihirli bir numarası var. Siz sadece seyahat tarihlerinizi girin, ayrılış ve ücret filtrelerini tercihlerinize göre şekillendirin. Balıkesir konumundan Çiğli istikametine en uygun yolculuk seçeneğini seçtiğinizde, virail sizi satın alma işlemi için otomatik olarak işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi demiryolu şirketleri Balıkesir ile Çiğli arasında tren bağlantı hizmeti sunuyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Balıkesir konumundan Çiğli konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon yapma olanağınız varsa, Balıkesir konumundan Çiğli konumuna 16,76 TL tutarında biletler bulmanız mümkün. Diğer türlü Çiğli konumuna biletler ortalama 45,87 TL kadar tutar.

,

Balıkesir - Çiğli arası trenler


Balıkesir Çiğli arası gibi kısa mesafeler için, düşük maliyetleri, otobüs seferlerini ve araba paylaşımı yöntemini tren yolculuğuna iyi birer alternatif haline getirir. Ayrıca otobüsler ile tren yolu üzerinden geçmeyen küçük kasabalara da ulaşabilirsiniz.

Hangi istasyonlardan Çiğli konumuna tren seferleri bulunur?

Çiğli konumuna hareket edecek trenlerin Balıkesir vaktinde ayrılmaları ve Çiğli vaktinde hedeflerine varmaları beklenmektedir.

Balıkesir konumundan Çiğli konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Balıkesir konumundan Çiğli konumuna her gün 3 tren bağlantıları mevcuttur. Lütfen bu hatların arasında, direkt hatlı olanların yanında, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 olduğunu göz önünde bulundurun. Sonuç olarak, dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu en iyi seçenek haline getirebilir. Fakat yolculuğunuz süresince aynı trende devam etmek ve tren değişiminden kaçınmak isterseniz, lütfen direkt bir hat satın alın.

Balıkesir konumundan Çiğli konumuna yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Çiğli konumuna hareket eden ilk tren saat 05:11, son tren ise saatler 17:11 gösterdiğinde istasyondan ayrılır. Yolculuk ortalama 4 hours and 20 minutes kadar sürer, ama en hızlı bağlantılarla 4 hours and 2 minutes gibi bir sürede Çiğli konumuna ulaşabilirsiniz.