Sincan - Balıkesir arası tren bulun

Resmi ortağı

Yolculuğunuz için en ucuz tren biletini bulun

Seyahat ayrıntıları

En iyi fiyat 46,99TL
Yolculuk süresi 9 sa 15 dk
Günlük bağlantılar 1
İlk kalkış: 20:20
Son kalkış: 20:20
Mesafe 395km

Sincan ile Balıkesir arası en uygun tren fiyatları virail üzerinden

Virail her seyahati daha kolay hale getiriyor. Tek yapmanız gereken, Sincan Balıkesir arası yolculuğunuzun tarihini seçmek. Daha sonra ücret ve ayrılış tarihlerini filtreleyip sıralayarak seyahatiniz için en uygun seçeneği bulabileceksiniz. Virail, rezervasyonunuzu tamamlayabilmeniz için sizi işletmenin sitesine yönlendirecektir.

Hangi şirketler Sincan ile Balıkesir arasında tren seferleri düzenliyor?

Virail, size, Avrupa ve tüm dünyadan birçok demiryolu şirketi teklifi bulma olanağı tanır. Örneğin

Sincan konumundan Balıkesir konumuna tren bilet ücretleri nedir?

Erken rezervasyon gerçekten de tasarruf yapmanıza olanak verir. Aslına bakarsanız, ortalama ücret 93,97 TL iken, Sincan konumundan Balıkesir konumuna sadece 46,99 TL ödeyerek ulaşabilirsiniz.

Sincan - Balıkesir arası trenler


Eğer rotanız üzerinde tren değişikliği yapacaksanız, platformlar arası yürümeniz için gerekli zamana sahip olduğunuzdan emin olun ve hiç bir zaman, bir rötar durumunda ikinci treni kaçırabileceğiniz ihtimalini görmezden gelmeyin.

Böyle kısa mesafeli yolculuklar için otobüs seferlerini ya da araç paylaşımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Biraz da şansın yardımıyla son dakika karar vermiş olsanız bile çok ucuz rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Sincan ve Balıkesir konumlarındaki kalkış ve varış istasyonları hangileridir?

Balıkesir konumuna hareket eden trenler, Sincan konumundan Sincan vaktinde hareket eder ve hedeflerine Balıkesir vaktinde ulaşırlar.

Sincan konumundan Balıkesir konumuna gün içinde kaç adet tren aktarması bulunmaktadır?

Sincan konumundan Balıkesir konumuna seyahat etmek niyetindeyseniz, bunun için her gün 1 tren seferleri mevcut. Bu hatlar arasında, direkt güzergarların 1 yanı sıra, en az bir tren değişimi gerektiren aktarmalı yolculukların da 0 bulunduğunu göz önünde bulundurun. Bununla, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Bu nedenle, bazen dolaylı hat tekliflerinden birini değerlendirmek, son dakika karar verdiğiniz bir seyahat için, özellikle aktarmaların az olduğu bir yolculuk bulabilirseniz, yolculuğunuz daha uzun sürecek olmasına rağmen, onu daha verimli hale getirilebilir. Yolculuğunuz sırasında tren değişimi yapmak istemiyorsanız, size önemle, direkt bir hat seçmenizi öneririz.

Sincan konumundan Balıkesir konumuna trenle yolculuk ne kadar sürmektedir ve trenlerin kalkış saatleri nelerdir?

Balıkesir konumuna trenle ulaşmak ortalama 10 hours and 2 minutes sürer ama en hızlı trenlerle oraya ulaşmak için 10 hours and 2 minutes yeterli olacaktır. Bunlardan ilki saat 20:12, sonuncusu ise saatler 20:12 gösterdiğinde Sincan konumundan hareket eder.